Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Aki már dologzott lakberendező...

Aki már dologzott lakberendezővel, mik voltak a tapasztalatok? Pontosan mi a feladata?

Figyelt kérdés

A sztorim így áll össze:

felkértem egy lakberendezőt, hogy segítsen kialakítani az új fürdőnket és a nappalit. Az árajánlatban szerepelt burkolat, szekrény javaslat, moodboard készítés, 3D terv, villanyterv és bevásárló lista is.

Amikor elkezdtük a munkát, kérte, hogy küldjem el, hogy milyen burkolat lesz a fürdőben... Hát, mondom oké, válogattunk párat, ami a stílusba illett. Személyesen mászkáltunk plusz éjjel nappal burkolat shopokat néztem a weben. Megszületett a döntés, összesen 3 padlót és 3 csempét küldtem. Erre írta, hogy egy neki nem tetszik, így 2 tervet csinál. Oké...

Utána kérte, hogy küldjem el, hogy milyen wc-t, kádat és szanitereket választottunk, mert betenné... Hmm... itt már gyanús volt. Utána mondtam neki, hogy milyen szekrény, miegymás lesz. Kérdés, hogy mi milyet akarunk, mekkorát. Küldjem, amit szeretnénk.


Kb. 20 napig ment ez a levelezés, előtte megkapott egy csomó pinterest fotót tőlem, megkapta a stílust is. Mérni mindent nekem kellett, mert állítása szerint neki az megterhelő, benzin és áldozat, ha ki kell jönni a helyszínre. :( (városon belül!).


Rákérdeztem, hogy akkor végülis mi az ő feladata, ha mindent én küldök.

Azt mondta, hogy ő 3d-be helyezi ezeket és így látszani fog minden és a szakik is könnyen fognak dolgozni. De majd válogat kiegészítőket még persze és választ falszínt (tisztáztuk az elején, hogy fehér falak lesznek)


Itt elköszöntem tőle. Előleget fizettem, messze nem érte meg, hisz egy fikarcnyit sem segített. Állítása szerint ez neki rengeteg munkaóra volt, ha tudnám...


Kérdés, hogy tényleg mindent az ügyfél küld?? Tényleg nem a lakberendező válogat és mutogat ötleteket, hanem ez fordítva van?


nov. 14. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lakberendezőből is van ezerféle az önjelölttől kezdve a végzett építészmérnökig. Nem feltétlenül végzettséggel függ össze a minőség. Láttam olyat aki előre meg is mondta, hogy igazából segít, tanácsot ad, megrajzol dolgokat, de mondjuk nem fog helyetted válogatni, van aki meg mindent megtervez, elintéz. Cserébe annyiba is kerül.
nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30%
felesleges pénzkidobás
nov. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!