Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Megéri egy lakást lakberendezö...

Megéri egy lakást lakberendezö segitsegevel berendezni? Ki vette már igénybe egy lakberendezö segítségét és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Ahol ténylegesen napi szinten tartózkodik az ember, és az ottlakás az egyetlen fő funkció, nem pl. ügyfelek fogadása, oda szerintem nem való lakberendező. Neki a tudásán kívül van egy saját ízlése, ami lehet, hogy nagyon elüt a tiédtől, és kellemetlenül érzed magad a más által berendezett lakásban. Főleg, ha az általa beszerzett/beszereztetett dolgokat sajnálod kihajítani vagy negyedáron eladni, és inkább velük szenvedsz. Vagy nem vállalsz be egy teljes lakáskipakolást az újbóli átfestetés miatt, mikor rájössz, hogy ez a variáció tévedés volt a számodra.

Az más dolog, hogy ha bizonytalan vagy magadban, vagy sok ismerős jár hozzád és ezért szempont a mások véleménye, akkor a saját terveidről kikérheted a lakberendező tanácsát, annak már látom értelmét.

2015. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Megérheti. Nagyon változó amit kialakítanak. A lakberendező jártas sok olyan dologban amire emberek még csak nem is gondolnak. Meg lehet nézni a referenciáikat és keresni olyat aki olyanokat csinál ami neked bejön. A rászánható összeg se mindegy. 50e től már van. Azt is érdemes tudni hogy neten elég sok dolgot találsz a végére se tudsz érni, már ha ki is tudjuk használni a keresők működését, mert sokan csak rákeresnek valamire és annyi. Ha megnézzük miben mi tetszik megoldható saját alapon de kérdés mit tudunk beszerezni honi pályán. Ha ebben maradunk. Érdemes sokat beszélgetni vele bár azt is elszámolja, meg 3d látványtervet/ket is csináltatni hogy lássad. Nyilván egy top nemzetközi lakberendező elkérne 1mill. t de azért olyat is kapnánk. De olcsón is meglepően klasszakat lehet ám kihozni.
2015. nov. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen megköszönöm a valaszokat es a valaszadoknak a raforditott idöt.

Tkp. arrol van szo, hogy van fix elkepzelesem, jo izlesem, szeretem a minimalista dizajnt, a termeszetes szineket, anyagokat kombinalva üveggel, acellal, ahol a tér, a lakás merete nem veszik el a teletömött butoroktol, a gipszkartonos falaktol esatöbbi. Ami nincs, az az idö.

Nem tudnek helyben lenni, a munkalatokat uton kiserni.

Ezert, gondoltam, hogy talan egy lakberendezö az, aki ezt a feladatot (is) vallalna. Rosszul gondolom?

2015. nov. 16. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem megéri. Én ugyan itt tudok lenni meg minden, nekem más a gondom.

Nagyon fontos számomra, hogy milyen a környezetem, mindig érdekelt a lakberendezés - de nem értek hozzá. Van szépérzékem meg ilyenek, de az nem elég. Ráadásul kicsit problémás a ház, fent tetőtér, lent egyetlen légtér, nem tudok egy sarokszekrényt beraknivalahova, mert nincs sarok a házban (csak 2, de az a konyháé). Mindenütt ablak van (sokszor extrém közel a sarokhoz), néha ajtó, bekavar a lépcső, s ha van is ötletem, nem tudom elképzelni, hogyan fog kinézni...

Nagyon hasznos lehet egy gyakorlott lakberendező, aki persze figyelembe veszi az ember ízlését, hiszen az roppant fontos.

Bár tapasztalatom nincs még e téren, remélem, hamarosan lesz.

2015. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4-es

"Bár tapasztalatom nincs még e téren, remélem, hamarosan lesz."


Kerlek, ha mod van ra ertesitsel rola, Nagyon kivancsi lennek a feedbackre.

A leirtak alapjan egy igazi kihivas, challenge lesz berendezni. Az en lakasom is olyan lesz, hogy sok az üvegter, De en pont ennek örülök.

Nagyon szivesen segitenek Neked, ha megadnad a haz alaprajzat.

Ha, megis zsakutcaba vezetne, akkor meg mindig lehet lakberendezö segitseget kerni

2015. nov. 16. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!