Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 4evszakos paplangarniturat...

4evszakos paplangarniturat szeretnék vásárolni 20.000 Ft ig antiallergén legyen az fontos hol és milyen márkájút vegyek?

Figyelt kérdés
Paplan méret 140x200 nagyparna 70x90 és a kisparna 40x50

#Paplan párna kisparna allergia antiallergén
nov. 15. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nèzz körbe.
nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az emagról vettem valami legolcsóbbat, csak hogy költözés után legyen valami, nem akkor akartam erre sokat költeni. De nem is fogok másikat venni, mert nagyon jó. Nyáron hűvös volt este (én takarózom 40 fokban is, nem bírok nélküle aludni), most ősszel egyáltalán nem fázom, pedig a hálónk fala szinte végig ablak, úgyhogy nyáron meleg, télen hideg fűtés ide vagy oda. Szóval szerintem nem feltétlen az áron múlik. Olyan egyszerű kis szerkezet egy 4 évszak szett, meg lehet azt olcsón is csinálni jól. Nekem is amúgy ugyanezek a méretek vannak, nagyon csinos így az ágy. :)
nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!