Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Páromnak a bőre fém érzékeny...

Páromnak a bőre fém érzékeny sajnos. Mi a véleményetek az antiallergén ékszerekről?Több stílusú ruha mellé több fajta ékszert tudna venni ez pozitív. De az arany bevonat mennyire kopik és mennyire látszik, hogy nem arany? Mennyire van gagyi hatása?

Figyelt kérdés
Ajánljatok legyszi olyan oldalt ahol már vetettek és tényleg minőségi antiallergén aranyozott ékszer található nem az a gagyi messziről látszik hogy nem arany...
2023. aug. 15. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Miért erőlteted az ékszert?


Aki ételerzekeny/allergiás az se eszi azt amire allergiás, mert nem csak bőrpírt és viszketést okoz, hanem akár bele is halhat.


Másrészt vannak ékszerek, amikkel csak a baj van. Pl egy nyaklánc szétterithet ilyen futószemölcsöt, fibromakat.


Ha mindenképpen ragaszkodsz az ékszerhez, akkor orvosi fémből készültekkel probalkozzatok. Ha meg nem tudnak hiteles tanúsítványt adni, hogy miből van, akkor felejtős.

2023. aug. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1

Mondjuk ez elé rossz hasonlat, mert az ételérzékeny is szokott enni, csak más alapanyagból készült kaját.

A fémérzékeny miért ne hordhatna megfelelő anyagú ékszert?



#kérdező

Az ilyen aranyozott cuccokkal nincs tapasztalatom, de a titánium ékszerek szuperek!

2023. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem bírja a fémet a testén..Erre logikus és legegyszerübb módon mindenki azt mondaná,hogy akkor nem vesz ilyet, és kész! Vesz köveset,vagy üveget vág a tököm tudja hánféls anyagból vmit.

Nem!!Ő nem!!Ő akkoris valami fém vacakságot akár ráerőltetni,ráaggatni mindenáron.Most majd antiallergén fémet kell nézni!!Ami majd vagy jó lesz,vagy nem.

2023. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

BIZONYOS fémeket nem bír. Attól még más fémet nyugodtan hordhat.

2023. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem van antiallergén fülbevalóm ezüst és arany hatású is. Eddig nem kopott se gagyi hatást nem keltett már kb 3éve van mind a kettőből
2023. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Antiallergén memesfém... Azt lehet rá kérdeztünk. Nem én akarom rá aggatni neki tetszik és én meglepetésnek szeretném neki azért kérdeztem rá!

A gagyi kérdés arra irányult, hogy persze egy ékszerész biztos egyből látja, hogy az nem arany

De mint átlag embernél nagyon feltűnő a különbség nagyon sárgás vagy nagyon világos stb erre értettem, hogy gagyi arany hatása van mint amit látni lehet arany trombita réz xy emberek nyakán balatonon...

Így értettem a kérdést hogy gagyi arany nyaklánc hatása van?

2023. aug. 15. 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy aranyozott fülbevalóm van. Nem látszik, hogy csak bevonat. Szerintem egy ékszerész sem látja, hiszen valódi arany van ráfuttatva. Nyilván ha mondjuk megméri, akkor a súlyából már látni.

Viszont nekem pár hónap alatt már lejött a bevonat a kapcsánál ahol minden nap felhúzom a hátulját. Szóval annyira nem tartós. Mikor kopik az meg már csúnya.

2023. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!