Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kitört a kanapé lába. Hogy...

Kitört a kanapé lába. Hogy lehetne megjavítani?

Figyelt kérdés
9 cm magas a láb, 55 mm a csavar menetes része, ami a kanapéba megy és M8-as a csavar. Nézegettem kanapé lábakat, de alig írják egy-két helyen a csavar átmérőt, úgy meg nem tudom megvenni. Néztem a Bauhaust is, ahol meg tudnám nézni, de ott meg nincs ilyen. Egy 1 éves 600 ezres kanapéról van szó, emiatt biztos nem veszek újat. Köszi, ha tudsz segíteni.
nov. 15. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod a méreteket, akkor a legjobb az, ha a kitört részen a lyukhoz papírt odanyomva ceruzareszelékkel kiszínezed a papírt. Azon meg fog látszani a csavarlyuk méret. Vagy ki is mérhetsz, mindent.


Kiegészítésképp a kitört lábat és a csavar maradványait vidd el a csavarboltba, mutasd meg a boltosnak, és ő lehet tud neked keresni megfelelő csavart.


Ha viszont maga a kanapéláb tört szét, akkor javaslom hogy háztartási boltba menj, ahol kaphatsz újat. De akkor az esztétika miatt jó lenne az összes lábat cserélni.

nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem találsz talán a legegyszerűbb lenne mind a 4-et lecserélni másfélére, de így látatlanban nem tudom megmondani, milyenre és hogyan lehetne.
nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy milyen láb kéne, csak nem találok sehol olyat. Egy M8-as foglalat van a kanapéban, abba kéne egy M8-as menetű lábat csavarni. A háztartási bolt milyen? Szerelvény boltban jártam, de ott nem volt ilyen.
nov. 15. 15:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hazai gyártású a kanapé? Esetleg írhatsz a cégnek, hátha tudnak segíteni.
nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy mondtad. Megnéztem, és nem is 1, hanem 2 éves a garancia, úgyhogy még garanciális. Írtam is az áruháznak. :) Köszi a segítséget!
nov. 15. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!