Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért ekkora hulladék mindegyi...

Miért ekkora hulladék mindegyik irodai szék?

Figyelt kérdés

20-30 ezer forintost kategória. Ha fél évig bírja akkor az már nagy szó. Kényelmetlenek a textil rossz rajtuk, pedig azért 30 000 forintért többet várna az ember. Miért engednek a piacra ilyen ipari hulladékokat?


Vicc, hogy az embernek 80-90 ezer forintot kell fizetnie, hogy kapjon egy normális irodai forgószéket és még azok sem bírják olyan sokáig.



nov. 20. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
100 alatt nincs normális
nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Erdekes, en egy IKEA-s, annak idejen 50e forint koruli osszegbe keruloben ulok vagy 5-6-sok eve es semmi baja (meg nekem se).
nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

42 lett volna, amit kényelmesnek találtam. Érdemes helyben kipróbálni és nem feltétlenül kell, hogy irodai vagy gammer szék legyen a megnevezése. Ez a megnevezés alatt nagyon sok sz_r van. Még a drága kategóriákban is.


Ha kényelemről van szó érdemes tesztelni.


Amit én kényelmesnek találtam annak mintájára készítettem el sajátomat. 42 ezer helyett 10-esből megvolt.

Kicsit nagyobbra is csináltam, hogy feltett lábakkal is kényelmes legyen.

nov. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Mert eladásra készülnek,és nem használatra .
nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, egy édesanyámtól örökölt konyhai széken ülök itt a gép előtt.
nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Ami valóban kényelmes, az baromi drága.

Az Ikea-ban egész jó van. De ott is azt hiszem 90-e, ami jó.

nov. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ekkora hulladék mindegyik irodai szék?"

Mert:

"20-30 ezer forintost kategória."

Meg is válaszoltad magadnak.

30ezerért mégis milyen széket vársz?

Ha komoly terhelést kibíró székre van szükséged, akkor 24 órás széket. Az bírni fogja.

nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Nemcsak szék, minden árura igaz általánosságban. Minnél újabb annál szarabb. Silány minőség, gyenge anyaghasználat, amit lehet kispórolni.

Miért van ez? Üzlet! Minnél olcsóbban, minnél többet gyártani, és ha elromlik, szétszakad, összetörik, akkor dobd ki vegyél újat hogy minnél nagyobb legyen a profit. Gyártók, forgalmazók nyerészkedése van előtérbe helyezve. Nulla (vagy csak papíron létező) környezetvédelmi megfontolások... Tömören ennyi.

nov. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen de azért többet várna el az ember. Ráadásul van, hogy ugyanaz a szék több néven is fut, hol gyártják ezeket egyáltalán? Kínából jönnek? Na a gamer székekről ne is beszéljünk mert az egy hatalmas parasztvakítás. Versenyautó ülésről koppintot baromság az egész. Hihetetlen hogy ezt megveszik az emberek. Miért akarnék egy versenyautó ülésben ülni a gép előt????
nov. 22. 05:46
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Igen, mind kínai, csak különböző néven, más-más cimkével árulják. De ugyanaz a kacat mind...
nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!