Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha vennék egy Samsung MG23A701...

P. Tibor kérdése:

Ha vennék egy Samsung MG23A7013CB/EO beépíthető mikrohullámú sütőt, milyen méretű (szélességű) szekrénybe tudnám beépíteni?

Figyelt kérdés
A speckója szerint ennek a mikronak az előlapja 489 mm széles, ami ugye előlről nézve majdnem lefedné (eltakarná) a szekrény két oldallapjának elülső élét. Nem találtam a neten ehhez való szekrényrajzot.

jan. 3. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A sütőhöz adnak beépítési méretet.
jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jan. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem is van internet kapcsolatom (1000 mbps):-((. És próbáltam keresgélni. A 489 mm homloklap szélességű beépíthető sütő simán "beleesik" a C=560(+8) mm-es szekrénynyílásba (ami a képen látható!)

De javíts ki, hátha rossz a szemüvegem:-))

jan. 4. 16:42
 4/4 A kérdező kommentje:

"A sütőhöz adnak beépítési méretet." De még nem vettem meg a sütőt! Abban bíztam, hogy a letöltött kezelési (beépítési) utasítás egyértelműen segít rajtam; de nem!

Én most a gombhoz vennék kabátot. Vagyis az a problémám, hogy milyen típusú mikro fér bele a meglévő szekrényembe (aminek 466 mm a belvilága széltében). Köszönöm, ha válaszolsz, de máshogy oldottam meg a problémát:-)). Ezt a rajzot én is láttam, de szerintem rossz!!!

[link]

jan. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!