Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ki szeretném kérni a véleménye...

Ki szeretném kérni a véleményeteket a megjegyzésben található fürdőszoba látványtervről. Tetszik-e nektek?

Figyelt kérdés

[link]

Ez egy 360 fokos kép. Lehet forgatni.

Renováljuk a házunkat és hobbi szinten egyedül próbálom megoldani a látványterveket. Szeretnék visszajelzést kapni a munkámról. A wc, mosdó és kád helye fix.

Színkombinációban elég sokat próbálkoztam, de már belefájdult a fejem. A számomra legjobban tetszőt mutatom meg nektek.



#fürdőszoba #renoválás #látványterv #színes fürdőszoba #kis fürdőszoba
febr. 4. 21:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép és látványos lett, mindegyik szinváltozat tetszik.

A melegvizet központi rendszer állítja elő? Nem látok bojler sehol.

Milyen programban csináltad?

febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, a nagy tükör is. Paravánnak én hagynám a sima üveget, sokkal szebb és tágabb térhatású. Tapasztalatból mondom, ha jó minőségű, akkor kb. semmi a takarítása. Egyetlen ellene érv, ha csak ez az egy wc van a lakásban, mert akkor végszükségben tudják ketten egyidőben használni a fürdőt:), akkor jó ha nem átlátszó
febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jó színek, de a valóságban nagyon sötét lesz. A wc tartály befér a falba?
febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#11 Köszi :) Gázkazán van a konyhában, onnan jön majd a melegvíz. Nincs távol se, mert pont a zuhanyrendszer mögött a másik szobában.

Coohom a program neve. 5 éve vettük a házat és akkor kerestem ilyen programot, amiben ki tudom élni magam. Mindig csak kicsit dolgoztam rajta. Nagyon örültem, hogy ingyenes. Erre pont, mikor elkezdtük a renoválást, fizetőssé tették... úgyhogy kénytelen voltam pár hónapot venni. Lakberendezőt nem engedhettünk meg magunknak. Nappalit is megterveztem. Ott azért könnyebb dolgom volt, úgy érzem.

#12 szerencsére van másik wc :) Van itt egy mini garzonrész, ahol most lakunk. Nagyon várom már, hogy kész legyen a nagy rész..

#13 Hát igen.. ez is aggaszt. ezért is csináltam még egy változatot:

[link]

Esetleg még erről is várom a véleményeket. A polcrész meg még nincs véglegesítve, abból is van több változat.

50 cm vastag fal, beépíthető wc tartályt vettünk, már be is van vésve :)

febr. 5. 18:08
 15/19 anonim ***** válasza:
22%
A "szinte semmi" takarítani, az igaz. De ha nincs rendszeresen lehúzva zuhany után, akkor azt a "szinte semmit" akár mindennap elbírná viselni az ember szeme. :) Víztiszta paravánunk van, baromi mutatós, de ilyen szempontból utálom és ezerszer megfogadtam, hogyha egyszer cseréljük, nem érdekel, ha úgy kell legyártatni egy vagyonért, tej lesz. A szüleimnél az épített zuhanyfal víztiszta üveg, ők is bánják, pedig náluk vízlágyító is van beépítve. Engem mondjuk abszolút hidegen hagy, ha a férjem bejön pisilni miközben zuhanyzom, emiatt pont nem zavarna, hogy víztiszta.
febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan üveget kell választani amin van vízlepergető, az nem vízkövesedik. Ravak anticalc, a miénket most pont nem találom, hogy pontosan milyen bevonatú, a márka azt hiszem riho. Amikor nem teljesen szép már, akkor szárazon egy puha ronggyal letörölve fehér porként lejön a vízkő róla. A tejüvegen is ugyanúgy látszik ha nem tiszta ( vagyis én nagyon látom), csak azt nekem jóval nehezebb letakarítani.
febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Na azt nem tudtam, hogy létezik ilyen, így erről véleményem sincs, ma is tanultam valamit. :)

Nekünk sima van, különböző fürdőszoba tisztítókkal próbálkoztam már, amik bevonatot képeznek a felületen, de nem találtam még olyat, amivel ne maradna maszatos, csíkos, utálom. Mivel gyakran takarítom, így szép és valóban nem tart semeddig áttörölni, de egy-két zuhany után a wc-n ülve megint azt nézem, hogy legszívesebben nekiállnék.

febr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön a terv, nagyon ügyes vagy! Nem értek egyet azokkal, akik szerint baj van a famintával, vagy a nagy tükörrel. Szóval az eredeti tervet találom a legjobbnak.

Apró megjegyzések:

- Fűtés hogy van megoldva? Padlófűtés? Vagy a törülközőszárító a valóságban elektromos lenne?

- A törülközőszárítót ennél magasabbra kellene rakni, hogy az alsó részére is lehessen törülközőt rakni, ne lógjon a földre.

- A mosdókagyló közelében kellene valami kisebb törülközőtartó (kéztörlő számára), illetve dugaljak. (Bár gondolom ezek csak a látványterven nem szerepelnek, amúgy gondoltatok rá.)

febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#18 Köszi szépen! :) tegnap rendeltük meg a csempéket. Végül nem az eredeti terv maradt. Annyival tértünk el, hogy az ablak fala is szürke lett barna helyett.

Van padlófűtés, meg az ajtó felett lesz melegítő, mivel fázós vagyok:) Illetve a törülközőszárító is a központihoz kapcsolódik. Viszont arra nem gondoltunk, hogy magasabban legyen, hogy az aljára is tegyünk törülközőt.. Egy évvel ezelőtt csinálták a padlófűtést és nagyon hirtelen kellett választ adni, hogy milyen magasan legyen. Ezt ajánlotta a mester, én meg át sem gondoltam :/ kellett felhoznod ezt, most majd nem birok aludni.. :D

Dugaljak a törülközőszárító és a szekrény közé kerültek. Törülközőszárítót még nem tudom hova. Ha a mosdószekrény falig ér, akkor feljebb kerül. Ha nem, akkor a fal és a mosdószekrény közé. Ez még a jövő zenéje.

febr. 7. 20:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!