Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Baj, ha ugyanolyan lesz a...

Baj, ha ugyanolyan lesz a beltéri ajtó színe a parketta színével?

Figyelt kérdés

Lakásfelújításban vagyok + a nulláról fogom berendezni. A fal hófehér lesz és a bútorok 80%-a is fehér lesz, szürke vagy Sonoma részekkel.


Én eddig teljesen úgy voltam vele, hogy az általam kinézett Sonoma színű ajtóhoz halál pontosan ugyanolyan színű padló fog majd illeni. Azonban az ajtósoknál azt mondták, hogy ez nem jó, legyen eltérő a színe, mert túl "egybeolvad majd".. összezavarodtam.


4 féle színt meg már nem akarok, így is a kiegészítők + kinti burkolat szürke lesz.



#parketta színe #laminált padló színe #ajtó színe #beltéri ajtó színe
febr. 13. 20:29
 1/4 anonim válasza:
Szerintem jól nézne ki ,ha ugyanolyan színű lenne.
febr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem nézne ki jól ha egyforma színe lenne az ajtónak és a padlónak. Ajtó-ablak-parketta boltban dolgoztam 10 évig és vannak vásárlói visszajelzéseim.
febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi gond, nyugi.
febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a generál kivitelező, és a aki a fürdőt, wc-t tervezte egyértelműen állították egymástól függetlenűl:

világos padlóhoz sötét ajtók

sötét padlóhoz világos ajtók.

Nekem utóbbi verzió lett, és tényleg jó összképet ad.

febr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!