Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet biztonságosan és...

Hogyan lehet biztonságosan és szakszerűen a plafonra rögzíteni egy kb 1,5x1,5 méteres tükröt?

Figyelt kérdés

febr. 17. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Ez valami szexuális dolog?
febr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kitöröd a nyakad, amikor fésülködsz, borotválkozol. 😁
febr. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Felfúrsz a plafonba 4 tiplit ahhoz rögzítessz 4 db derékszögű idomot és betolod alá a tükröt.

Én így csinálnám de lehet másnak van jobb ötlete.

febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Ugyanúgy ahogy falra.

Kétoldalas tükörragasztó szallagal.

febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

#4: Én se mennék be hozzád, ha ilyenekkel felragasztott bő 2nm-es tükrök lennének a fejem fölött!


Amúgy amit a 3-as írt, vannak direkt tükörrögzítő fülek, annyi, hogy jóval többet használnék belőle, mint fali tükörnél.

febr. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A plafon anyagától is függ! Nem mindegy, hogy gipszkarton vagy beton, fa esetleg, akár födémtégla / beton kombó is lehet, ahol a kettő közé fúrva peched lesz, még vályog / fa kombó is létezik...

A tükör mérete sem mindegy...

Jó megoldás lehet, ha megfelelő keretbe van a tükör, így annak a rögzítése szükséges. (Szerintem a ragasztás veszélyes lehet! Nemrég az előző tulaj által építettet előszobabútor ajtóra ragasztott két méter magas tükör egyszerűen levált és elcsattant. Ott lógott félig a bútorba kapaszkodva.) Mellesleg, létezik öntapadós tükörcsempe szerűség is, ami nem üvegből van. Gondolom, kevésbé jól tükröződik, de nem tudhatom, csak neten láttam.

febr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pont most néztem Netflixen egy horror sorozatot


Usher-ház bukása


SPOILER.......


SPOILER.......


Na ott a sorozatban, az egyik szereplőt,a plafonról le eső tükör szilánkok ölték meg,

miközben a nő az ágyon volt.


Biztos nem rögzítenék az ágy fölé tükröt.

febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4 használt rágógumival a 4 sarkában.. 😁


"tükörrögzítő fülekel" vagy kerettel még veszélyesebb.

Egy felpattanó labda, cipő bármi, összetöri és egyszerűen kihullik a ketetből, fülekből. Akkor már inkább ragasztás, 5cm-erenkén egész hosszában. Persze sok méter ragasztószalag rá fog menni és inkább a leszedése lesz bűvészmutatvány.

febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Én még plafonon tükröt csak hálószobában láttam, ott nemigen lehet felpattanó labda. Na jó, cipő talán :-)
febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9/

Eszerint még nem volt gyereked akik beszereztek tömör (maroknyi) gumilabdát. Ami még a teniszlabdánál is jobban pattog. A padóról simán felpattan a plafonig és vissza. Ha van törékeny dolog a szobában akkor a szülők réme, de kisiskolások kedvelik...

febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!