Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fekete színű zuhanyszett...

Fekete színű zuhanyszett csúnyán vízkövesedik?

Figyelt kérdés
Érdemes fekete színű szettet venni? Attól tartok csúnyán vízkövesedik, nem lesz olyan jól tisztítható, mint a króm.

#zuhany #fürdőszoba #zuhanyszett
márc. 10. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A fekete színen jobban meglátszik a vízkőfolt. Biztosan azt is jól lehet tisztítani, de evőeszköznél is egy idő után a dörzsölésre kopik, homályosodik a felület. Bár lehet ha elég jó minőségű akkor nem lesz vele baj.

A kérdés az, hogy te szeretnéd-e minden használat után letörölni szárazra, mert másképp látszani fog a csepp nyoma.

Gondold át, hogy most hogyan takarítasz, belefér-e az idődbe vagy zavar-e ha a fekete felületen meglátszik a vízfolt! Mi ezért nem vettünk zuhanyajtónak olyan szép üveget amit szerettünk volna, hanem választottunk egy opálüveg ajtót, mert nem igazán szeretünk takarítani amúgy sem, pláne nem minden zuhanyzás után. Barátnőmet nem zavarja, náluk aki utolsónak zuhanyzik az egyben le is takarítja, szárazra törli a zuhany üvegét is, így szép marad.

márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es, takarítani szerintem senki nem szeret. ;) Mi nem töröljük szárazra az üveget, de a Cillit vízkőoldó (fehér dobozos) a barátunk. ;)

Nem tudom, hogy mennyivel gázabb a fekete, kíváncsi vagyok olyanok véleményére is, akiknek van.

márc. 10. 10:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a mosogató csaptelep fekete, de egyáltalán nem látszik rajta a vízkő. Valahogy kevésbé tapad meg rajta a víz. A mosdó csaptelep sokkal vízkövesebb, pedig az króm.

[link]

Valami ehhez hasonló, csak van hozzá kihúzható zuhanyfej.

márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
márc. 13. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!