Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Akiknek nincs otthon mikrója,...

Akiknek nincs otthon mikrója, miért nincs?

Figyelt kérdés

Panelban lakó ismerőseimnél tűnt fel, most hogy több időm van látogatni őket, hogy nincs mikrójuk, és nem is igénylik.


Én nem tudom elképzelni nélküle a konyhát.

Napi szinten kiolvasztok valamit, tejet, kávét, kaját, vizet melegítek vele.


Van, aki azt mondja, neki a vízforraló elég.

De az max teára, vagy instant leveshez jó, és a többi?


Hétvégén kaját rendeltünk haveromhoz, sajnos kihűlt, mire kiért. Mondja: együnk amíg langyos, mert mikró az nincs.


Pedig van hely náluk, miért nem vesz akkor, ha lenne haszna?


Szóval megkérdezem az internet népét: ha nincs mikrótok, miért nincs, vagy miért nem akartok?

Komolyan érdekel. Köszönöm előre a válaszokat



márc. 26. 23:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%

Egy középkategőriás gőzsütő, alapvetően kiváltja a mikrót. A hűtőből kiszedett tegnapi kaját konkrétan úgy melegíti fel, mintha frissen készült volna. A mikro ilyet nem tud!

Hátranya van, több energiát használ, az enyém 3340w csúcsteljesítményű. Persze nem regenerálás programban, amivel melegítek. És kb 15 perc a folyat, ellentétben a mikor 1-2 percével, de megéri :)

Viszont ezek a sütők 2-4 dolgot képesek egyszerre sütni, az enyém 3-at. Azaz, ha van egy 4 tagú csalad mikrózik 4x2 percet, sütőben pedig egyszerre melegítjük mindenkinek.

Van mikró, de alig van használva, ha elromlik nem hiszem, hogy pótolva lesz.

márc. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hogyne lett volna 30 éve mikró, mi kb. akkor vettünk, ráadásul grillezőset. Pedig nem voltunk gazdagok.
márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogy másoknak miért nincs nem tudom. Nekem a sugárzás fóbiám miatt nincs 😅


Még anno megfertőzte az agyamat a ""brit tudósok megállapították " hogy egészségtelen a mikro használata. És elromlott és gőzsütőt vettünk helyette. Macerásabb, hosszabb idő. De sokkal frissebb finomabb a melegített etel benne.


Egyedül a micros popcorn hiányzik. Bár már kifejlesztettük a serpenyőben pattogtatást, de macera..

márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!