Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szivacsos ágymatrac használókh...

Szivacsos ágymatrac használókhoz intézem kérdésem: ti hol vettétek ágymatracotokat és mennyire vált be?

Figyelt kérdés
Ágy nélküli matrachasználók! Milyen magas a szivacs/hab? Az ágykeretek és rácsok meg etc is horror áron vannak, így maradok annál, hogy csak matracom lesz. Kell alá valami falemez? Ti hogyan oldottátok meg?

ápr. 4. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a matracom.com oldalon vettem olyan 40.000 körül. Félkemény, tök jól bevált, ágyrács van alatta. Nem voltam hajlandó horror összegeket kifizetni egy matracért.
ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én Möbelixben vettem ezt a kihajthatósat, nem tudom már, ez mennyi volt, talán 8 vagy 10 cm, 7-8-12 cm magas szokott lenni, amit árulnak. (7-14 000 Ft)


Alá kell egy jógaszőnyeg vagy hasonló, vagy sima szőgyeg, és fölé még akár műszőrme is igény szerint.

Nagyon kényelmes így.

Már kifeküdtem fenéknél, nem kemény matrac, 1-2 év alatt mélyedés lett benne, tettem oda bébiplüss anyagot, hogy kiegyenesítse, továbbra is kényelmes így.

Lusta voltam kicserélni, pedig otthon még néhány ebből a matracból.

ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A matracom.com-ra nem ad be semmit.
ápr. 4. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Csak matrac nem lesz kényelmes.(Komfortérzet miatt)


Amúgy IKEA, yisk.

ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A rugós ágyrácsok puhítanak a matracon. Van egy kb 20 cm vatag matracod teljesen jó. Elèg az ágydeszka. Illetve legtöbbször teljesen jó a deszka, a rugós rács plussz komfortot ad.

Matrackuckónàl vettem eddig mindet ès mindegyik bevált(táskarugós, szivacs, ifjusági szivacs). De ha szivacsot, pontosabban hideghab(nem szivacs) veszel tanulmànyozd a sűrűsèg adatot, mert attól tartós egy hideghab.

ápr. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A sűrűségadatban mi jelent jót?
ápr. 5. 11:46
 7/8 anonim ***** válasza:

A súlyodtól is függ.

Ha 50-80 kg vagy, akkor a közepesen kemény. Minél nehezebb vagy, annál keményebb. De ha méretre vágatsz matracboltban, ott is fogják mondani ezt.

ápr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6# 32 kg/m3 felett.
ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!