Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Honnan érdemes bútort rendelni?

Honnan érdemes bútort rendelni?

Figyelt kérdés

Tolóajtós szekrényt szeretnék rendelni budapesti szállítással. Sok weboldalt felkerestem és utánajártam a véleményeknek, eddig csak olyat találtam, ahonnan nem rendelnék jó szívvel.

IKEA, XXXLutz, Jysk, Möbelix kínálatát már átnéztem, ezeken kívül ajánljatok légyszi.



ápr. 8. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindig meg kell nézni a bútort élőben, nem elég a neten a kép. Belefutottam, hogy kanapét rendeltem az ára meg egyéb jellemzői alapján és a puhábbat választottam, mert kényelmes puha ülőhelyet szerettünk volna. de nem próbáltuk ki. A valóságban meg kő kemény az ülő és fekvő felülete is. Minden rendben van vele, csak túl kemény és ezt elkerülhettem volna egy próbával.

A szállítási költséget érdemes megnézned, mert van ahol darabonként felszámolnak hatalmas költséget, hiába egyszerre rendeled meg. Jobban jársz néha ha egy tehertaxival te magad viszed haza és megkérsz egy havert, hogy segítsen ki-be pakolni.

Vásároltam IKEA ágyat tavaly, nagyon jó minőségű, a felnőtt lányom használja. Vettünk régebben bútort a Jysk-ből is, de onnan inkább a matracok voltak jók. van egy kisebb szekrényünk a másik kettő egyikéből, már nem tudom melyikből, nincs vele gond.

Tolóajtósat nem vettünk, nem szeretem, szóval azt máshol sem tudok ajánlani.

ápr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!