Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A műnövények otthon adnak...

A műnövények otthon adnak egyfajta nyugalmat?

Figyelt kérdés
Saját lakást veszek és szeretnék kisebb nagyobb műnövényeket. Nem egy dzsungel, de azért legyen. Jól érzem magam a természet közelségében általában, és szerintem stílusos is lenne. Ráadásul megnyugtató, stresszlevezető környezetet is teremtene otthon.

ápr. 16. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos van olyan agyhalott akinek a mű tetszik, de az élő növény sokkal jobb stresszlevezető. A műt leporolod és kész. Az élővel foglalkozni kell és látod a tevékenységed eredményét. Például amikor hazamész és látod, hogy hozott egy új levelet.
ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen nyugalomra nem fogsz leleni egy műanyag mellett.

Ha jól érzed magad a természet közelségében, akkor miért jut eszedbe, hogy művirágokkal vedd körbe magad?

Szerinted egy plüsscica/kutya ugyanannyi örömet okoz a gazdájának mint egy igazi?

No, hát ennyit érnek a művirágok is.

ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nincs időm gondozni, locsolni. Nem értek a növényekhez és megtanulni se akarom.


Eddig bárhol (pl irodákban) láttam műnövényt, semmi bajom nem volt velük. Lehet kapni nagyon igényesen kidolgozottat is. Attól, mert ti kertész-típusok vagytok ne legyen már elvárás. Nekem csak az esztétikum miatt kell.

ápr. 16. 17:39
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Én max heti 1x locsolom, és havi 1x lezuhanyzom az igazi növényeimet, mert nálam nagy a por. A műnövényt is le kéne. Tehát a heti 1 locsolás az a nagyon nagy munka, amit beléjük lell fektetni. Más dolog élő növénnyel élni, mint műanyaggal, más energiájuk van.
ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Akkor meg mit kérdezgeted?

Vegyél valami műakármit és meglátod hogy jól érzed-e magad a műcuccok mellett te műember.

ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5-ös: Mit érdekel téged miért kérdezem?


Arra voltam kíváncsi mennyire használnak ilyet otthonra is az emberek, mert eddig irodákban láttam nagyrészt.

Nyilván azért, mert valaki nem olyan mint te márcsak műember lehet.

ápr. 17. 09:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Porfogónak biztos jó lesz.
ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Látom nem értetted... Nem értekel, hogy téged miért érdekel. Arra próbáltam utalni hogy ha ennyire tetszenek a műakármik, akkor veszel egyet és teszteled. Ennyi.

Egyébiránt ezekkel is van bőven tennivaló, mert alaposan be fogja lepni a por. Heti szinten biztosan kell takarítani. És a pókok is tuti beszövik, nekik kiváló terep a műnövény.

ápr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Utálom a munkahelyen is, mindenütt.

Ezek a műanyag szerok környezetszennyezők, ráadásul.

ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Műembernek művirág, műhús, műital.
ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!