Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van itt köztetek olyan, aki...

Van itt köztetek olyan, aki üres lakásban él, pedig lenne pénze luxuscuccokra?

Figyelt kérdés

ápr. 16. 15:15
A kérdező szavazást indított:
Én, mert mozgássérült vagyok, a sok ormótlanság csak nyűg.
Én, mert a pénzem le van kötve, vennék cuccokat, csak most nem tudok.
Én, vallási okokból.
Én, filozófiai okokból.
7 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Egyéb okok is jöhetnek.
ápr. 16. 15:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem üres, de elég puritán. Szimplán azért mert így tetszik. Minden fekete, fehér vagy szürke. Van pár növény meg egy akvárium és ennyi. Nincsenek polcok, nincsenek szekrények, nincsenek díszek. Pár festmény van csak a falon, de egy kivételével mindegyik utánzat. Nem tudom ezt értetted-e üres lakáson, de nem hinném hogy van olyan aki ágy, asztal, fotel, stb nélkül él.
ápr. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Puritánt, igen.
ápr. 16. 15:29
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
A pénz megléte és az igény megléte egymástól független.
ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én viszonylag puritán lakásban élek, nekem így tetszik, régota foglalkoztat a minimalizmus. A sok cucc sok munkát is jelent, a lakás maga is pici,hamar megvan a takarítása. Karácsonyfát veszünk pl. de összesen 7-8 egyszerű díszünk van. Új dolgokat szinte sosem veszek, max ha pl eltörnek a poharak, akkor újat helyettünk. Összesen 2 rend ágyneműje van mindenkinek és 2 fürdőlepedője. Én magam alapból rendetlen és kaotikus vagyok, ha sok a cucc, akkor a fél napot keresgéléssel töltöm. Ezért is fontos nekem, hogy minimális mennyiségű cuccom legyen. Amúgy a mai világban már az élelmiszer is luxuscikk, szóval van mire költeni a pénzt a lakberendezés helyett.
ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én pont az ellenkezője vagyok,mert én meg imádom a zsúfolt lakásom,de mindennek meg van a helye.Imádom dekorálni,külföldről is mindig hozok vmi egyedi emléket.
ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Üres lakásban nem lehet élni, legfeljebb puritánban!

Amúgy ha lenne rá bőven pénzem, akkor se feltétlenül a legdrágább luxuscuccokkal rendezném be, olyan bútorokat és dekorációkat vennék, amik tényleg tetszenek nekem, valamint komfortosan és praktikusan egyaránt megidéznék az “otthon melegét”. Nem a legszegényesebben berendezett, de nem is túlzsúfolt lakás lenne, hanem pont ideális, figyelembe véve a méreteket is.

ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!