Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Matraccserére van szükségünk,...

Matraccserére van szükségünk, mert a régit kifeküdtük és a derékfájdalmaink jelentősek. Kinek milyen véleménye, tapasztalata van és hol vásárolta a matracot?

Figyelt kérdés
A Jysk-ben megtetszett a DREAMZONE GOLD F135 típusú matrac, bár az árát sokalljuk. Véleményeket szeretnék kérni erről a típusról és más típusokról is, hogy ki milyet, miért ajánl, vagy épp nem ajánl. Kinek milyen tapasztalata van, mert nagyon nehéz a választás. Előre is köszönöm.

#matrac #dreamzone gold f135
2018. jan. 6. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha derékfájósak vagytok, akkor kizárólag a keményebb matrac a megfelelő nektek!
2018. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
[link] Nekem ilyen van jó kemény. Nem birom a puhábbat megfájdul a derekam. 270 et nem adnék egy matracért.
2018. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Többszörösen műtött gerincem van és csak a Dormeo-ra esküszöm, pedig többféléhez volt már szerencsém.

3 féle keménység és 15 év garancia van rá.

2018. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jyskeset mi hamar kifeküdtük sajnos...
2018. jan. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat!

Dormeo-ból melyik fajtát javasolod?

Érzésem szerint nem szeretnék rugós matracot venni.

2018. jan. 6. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
2018. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy Billerbeck latex matracom van már több mint 10 éve és hibátlanul teszi a dolgát pedig 110 kilóval terhelem. Ez egy viszonylag lágy, puha matrac, de mivel oldalt fekve alszom tökéletes. Gerincsérv miatt esett a választásom egy ilyen nem túl olcsó matracra és nem bántam meg.
2018. jan. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem egy tök egyszerű matracon van egy memóriahabos fekvőbetét. Ez is egy megoldás ha nem akarsz nagyon drága matracot
2018. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!