Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám feldobni a...

Hogyan tudnám feldobni a szobám, hogy ne legyen uncsi, de még trendi legyen. Ötletek? Hogyan rendezzem át? Meg ilyenek. :D

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 13:25
 1/8 anonim válasza:
juj de jo h feltetted ezt a kerdest en is szeretnem tudnii
2010. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

AU! Ez most fájt.

Ha komoly a kérdés: gondolkozz el, hogy ennyi infóból mégis milyen válaszra számíthatsz.

2010. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rakj képet a falra, festesd ki...
2010. nov. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Remelem ez tetszeni fog nektek. És talán nem ismeritek..


Faltetoválás!

[link]

[link]

[link]


Nekem mostanság lesz az szobám kicsit kipofozva, tervezem hogy valami ilyet rakok a falra. Nagyon feldobja.

2010. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
58%

Ha Te nem vagy trendi, minek a szobád piszkálni?! A szoba legyen olyan, mint Te magad! Úgy fejezi ki a személyiséged, és így fogod jól érezni magad benne! Elvégre Te élsz benne!

Ha elkezded díszítgetni, mint egy karácsonyfát, egy idő után nem akarsz majd hazamenni, mert nem a tiéd lesz...

2010. nov. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

pl növényekkel. Elképesztő, hogy mit tudnak hozzáadni egy szobához, megfelelő kaspóval kiválasztva. Ha túl drágának találod az árakat a tartókra, vedd meg a legolcsóbbat, és otthon dobd fel a saját ötleteiddel, vagy fesd ki azt, de a jól megválasztott növény dobja a legtöbbet egy teren.


www.fitoland .hu/kategoriak/ kaspok_viragtartok_27

[link]

vagy az Oázis oldala pl, bár az nekem nem jött be.


remélem segitettem.


egy kertészmérnök:)

2010. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Láttad a Kocka című filmet. Bármelyiket a 3 közül. Ott van pár érdekes szoba, lopjál onnan ötletet.
2010. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát én sírva ugrálnék az örömtől ha lenne egyáltalán saját szobám...
2010. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!