Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám feldobni a...

Hogyan tudnám feldobni a koliszobánkat?

Figyelt kérdés
fiú/nem rajongok a fociért
2011. szept. 24. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A szobatársaiddal kell egyeztetni, ki mit szeret, és olyan dekorációt bevinni, ami mindenkinek tetszik. Ez lehet poszter, szőnyeg, stb. Anno az egyik szobába két fotelt meg egy kisasztalt szereztek valahonnan, az se volt rossz :D
2011. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 2 évig voltam koleszos. Egyik szobatársam jó mozis posztereket szerzett a kedvenc filmjeinkről. Én egy régi kis TV-t vittem be oda szerencsére mindenki bele egyezett és nem voltak gondok belőle. És vittem még be egy kis lávalámpát is ami a hangulathoz kellett jól nézett ki de megvette az egyik szobatársam amikor otthagytam a koleszt :). 3 an voltunk egy szobában. A másik szobatársam egy aj

tó tapétát vitt be ilyen buborék mintásat, az ott maradt az utókornak elméletileg :)

2011. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Poszterek olyan dolgokról amiket szeretsz/ a többieknek is tetszenek, közös képek, vicces netről szedett képek, vicces idézetek a rendetlenségről(bár ez inkább lányos).
2012. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!