Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Csizma csipeszt/akasztót hol...

Csizma csipeszt/akasztót hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

Helló,


tudja valaki, hogy hol lehet kapni csizma csipeszt? Mellékelek egy képet róla. Cipőüzletben már egy csomó helyen láttam, de ott nem adnak el, csak saját felhasználásra tartják.


Ha valaki cipőboltban dolgozik és tudna nekem szerezni, szívesen kifizetném! (A neten csak olyan ajánlatokat találtam, ahol a minimális rendelés 50db, ennyi azért nem kell :-) ).



[link]


2010. nov. 12. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
2010. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, közben eszembe jutott, hogy én régebben úgy tároltam a csizmám, hogy felhúztam a cippzárját és azt egyszerűen ráakasztottam egy S kampóra. Persze ez csak cippzáros csizmánál működik, de úgy a legolcsóbb megoldás szerintem.
2010. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de sajna az IKEA-s akasztót soha nem lehet kapni egyik áruházban sem, a csizmáimból pedig 3 nem cipzáros.
2010. nov. 12. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!