Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha már próbáltam gyantát,...

Ha már próbáltam gyantát, csipeszt, borotvát, epilátort a bikinivonalamra, de egyik sem vált be, érdemes kipróbálnom a szőrtelenítő krémet?

Figyelt kérdés
Mindegyik után benőnek a szőrszálak, hiába radírozom és kenem és fertőtlenítem a bőröm. pontosabban borotva után nem nő be, csak mikor nő vissza, kicsit begyullad. Ráadásul ha strand előtt leborotválom a bikinivonalam, akkor is látszódnak a fekete pöttyök. A krémnél is ugyanez lenne a helyzet?:(
2011. máj. 28. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

A krém csak akkor hat, ha a szőrszálak már egy kicsit hosszabbak. Nem teljes hossza, de egy kicsit hosszabb. És ez így meg kellemetlen, mert a borosta az csúnya.


Nagyon éles borotvát használj. Nagyon jó minőségűt, és hozzá szintén jó minőségű borotvahabot.

2011. máj. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen,ugyanaz szinte,mint a borotvánál.A szőrtelenítő krém annyiban más,hogy a szőrszálat lemarja így letörlöd,de a bőr alatt lévő rész ott marad.
2011. máj. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!