Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet készen kapni vászon...

Lehet készen kapni vászon vagy bambuszrolót? Amihez nem kell szakembert hívni, hanem házilag fel lehet tenni az ablakra.

Figyelt kérdés
Fontos, hogy belülről az ablakkeretre rögzíthető legyen, külső, tokos redőnyt nem lehet feltenni, mert csak kifelé, oldalirányban nyitható az ablak. Nagyon köszönöm előre is, ha valaki tud segíteni!
2009. jan. 12. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet kapni, méghozzá a méretekben is lehet válogatni: Ikea, Kika, Baumax, Praktiker, Brico Store. Én ezeken a helyeken találtam, végül a Kikaban volt olyan, ami színben megfelelő volt. Nagyon sok fajta van, és talán lakhelyedhez közel van is valamelyik a fennt megnevezett nagyáruházak közül.
2009. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Megnézem a honlapjukat, én eddig kisvállalkozásban gondolkodtam, buta vagyok, hogy ez eszembe sem jutott:) Sajnos nem Pesten lakom, de ismerőssel meg tudnám oldani.
2009. jan. 12. 11:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
OBI-ban is van!
2009. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És kb 1500-2000 ft vidéken, én is olyat akarok :) sok sikert a beszerzéshez!
2009. jan. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én ettől eddig csak drágábbat találtam, de nem olyan vészes. Neked is sok sikert:)
2009. jan. 12. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!