Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet egy igazi csajos...

Hogyan lehet egy igazi csajos kuckót csinálni?

Figyelt kérdés
Én a szekrényemben szoktam ücsörögni. Sokszor van hogy órákon keresztül csak ülök ott. Szeretném egy kicsit jobbá tenni.
2010. nov. 21. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Szerezz be egy hajórakomány Justin Bieber és SP posztert elsőnek... :DDDD
2010. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

te se vagy normális!!!

a szekrénybe ülsz?????

2010. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
nincs széked vagy ágyad??????????inkább azt szerezz be!!!!!!!
2010. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Te vagy hülye vagy,vagy EMO-s,vagy ami szerintem a legelképzelhetőbb,hogy egy EMO-s fiú vagy.
2010. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A Szívek szállodája( Gilmore girls) Lane Kimjének a szobája jutott eszembe. (anyja fanatikus katolikus, ezért a szekrényében alakított ki egy kis szentélyt magának disco gömbbel, rózsaszín díszekkel és világítással) ha ilyenre gondolsz. Gondolom Neked is olyan nagy beépített szekrényed van és nem egy szék méretűben ücsörögsz.

Amúgy pár tipp:

1. régi/rossz cd/dvd-kből falra dekoráció

2. baldachin az ágyad fölé

3. sminkes asztal

4. gyöngyökből függőny/baldachin

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Előszöri köszi a válaszokat. Szidni nem kell.

Utálom Justin Biebert, de már van 18 SP poszterem és nagy része "tapéta" lett. :)

Képzeld szeretek a szekrényben lenni. Csend van.

Nem vok EMO-s. Van egy haverom. Niki na ő Emoista, egoista, mázlista és hülye de én normális vagyok. Ha tutsz jobbat egy 15 m2-s szobából akkor az is mond meg bár nem hiszem hogy ott tudnám hagyni a szekrényt.

Hát igen. Nekem csak jó lenne egy olyan szekrény. Bár ez a székméretű is megfelel.

JA AMÚGY LÁNY VAGYOK!!!

2010. nov. 22. 05:57
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem szerezz egy tágas szekrényt, meg pár rózsaszín, csajos párnát, arra ülhetsz a szekrényben, nem fog fájni a popsid.


22/L

2010. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!