Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lány vagyok, nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány vagyok, nemrég költöztem vidékről Pestre. Szerintetek hol tudnék hozzám hasonló barátnőt találni, akivel tudnánk beszélgetni, ide-oda menni, csajos dolgokat csinálni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél csinálni pontosan???

Mi érdekel téged??

Koncert??

Egyébként iskolának hívják, de az érdeklődési köröd alapján bárhol találhtasz, bárkit.

2011. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért költöztél fel? bocsi a kérdésért..
2011. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,hát szórakozóhelyeken,vagy netántán könyvtárba ha olyan típusú vagy aki szeret tanulni,Deák téren nap mint nap több ezren vannak,nyugodtan oda lehet hozzájuk menni és elmondani,hogy most jöttél és barátokat keresel,oda ilyen alternatívabb arcok járnak akik szeretnek ismerkedni és nem tagadják ki az újat.Aztán jelentkezhetsz ilyen túrázó csoportokhoz,nem is egy nagy összeg,egy két ezer egy nagyobb túra részvételi díja,ugyan így lemehetsz ilyen ingyenes sportvalamire,kérdezd meg hátha van a helyi önkormányzatnál valami:))

Aztán ha szereted a kézművességet akkor neten keresel fórumokon ilyen barátot akivel lehet alkotni,elmész táborokba ,több most nem jut eszembe:(

Amúgy hány éves vagy?Mert én is szívesen ismerkedek,igaz én már itt lakom 5 éve és vannak barátaim,sokat az internetről szedtem fel,ilyen fórumok kapcsán,közös érdeklödési kör alapján ,utána találkoztunk,bemutatott haveroknak,aztán most már nekem is van vagy 400 ismerősöm akikkel haveri szinten vagyok:)Sok a rendes ember az interneten is,nem kell félni:)) 20/F

2011. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és olyan lányt keresek akivel közös programokat tudok szervezni, mert nem ismerek itt senkit, és unatkozom pedig otthon rengeteg barátom volt..csak most nehéz egyik napról a másikra új baráti kört kialakítani..
2011. júl. 7. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha már ezt így kiírtad, gondolom szeretnél is találni, akkor javaslom valamiféle e-mail megadását, ha esetleg olvassa ezt egy ilyen lány, tudjon írni. Jól nézd meg kivel barátkozol, Pest tele van unalmas emberekkel, meg olyanokkal akik erkölcsileg eléggé hézagosak, szóval jól válassz!:)

Egyébként én sem ismertem senkit, amikor elmentem Pestre egyetemre, nem kell aggódni.

19f

2011. júl. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg az az érzésem, hogy te nem nő vagy.
2011. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem nem tűnt úgy mintha nem lány lennél..:D én pesti vagyok szintén 18/L ha gondolod írj :P:)
2011. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha van még valami jó ötletetek, akkor írjatok! Ha valaki barátkozni akar az email címem juli.k92@indamail.hu!
2011. júl. 8. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!