Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tanácsot-véleményt szeretnék...

Tanácsot-véleményt szeretnék kérni, hogy a laminált padló alá való hőtükör, mennyire jó-e és mennyire szigetel?

Figyelt kérdés

A lakásom alatt levő szomszéd nem fűti a lakását és a padlók nagyon hidegek. A laminált alá ajánlottak hőtükör fóliát, mert állítólag így nem engedi fel a hideget és nem engedi le a meleget.

Tanácsokat várok ez ügyben?!

Vagy inkább padlószőnyeget vegyek a lamináltra?


2009. jan. 15. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alattunk is most költöztek ki, azóta jéghideg a parketta. Elég macerás lenne felszedni a padlót, így szerintem, ahova tudsz rakj szőnyeget.
2009. jan. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én inkább megvenném a hőtükröt, mint a szép lamináltra szőnyeget tegyek!! Annyira nem macerás felvenni, Vegyél hőtükröt, meg lehet kapni laminált alá való szigetelést! 300 ft/nm ! Én nem tennék rá szőnyeget sokkal jobb nem lesz!

2009. jan. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gyerekek, a hőtükör a sugárzó hőt veri vissza. padloszigetelésnél semi értelme, mert ott a hő átadás után terjed.
2015. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!