Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kifesthetem a szobám télen?...

Szindus kérdése:

Kifesthetem a szobám télen? Nem lesz foltos a fal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném kifesteni a szobámat. Folyamatos fűtés mellett csinálnám. Amíg meg nem szárad addig nem aludnék bent a szobában, azután alaposan kiszellőztetnék, és csak akkor aludnék bent.
2010. nov. 30. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, előbb-utóbb megszárad, nem lesz foltos...
2010. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
napokig nem aludhatnál benne, az fix...amíg párolog a szerves oldószer, meg minden, nehogy megmérgezd magad vele!:S
2010. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha megszárad, utána 48 órás folytonos szellőztetés után, még lehet bajom?
2010. nov. 30. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:

kifestheted, a téli festésnek nem pont a maga a a festés része a gázos, inkább az előkészítés glettelés, csiszolás.

Ha csak le akarod gurítani valami más színnel akkor az nem lehet gond, kb 2 nap alatt megszárad, fűteni kell rá, meg szellőztetni, hogy a víznek legyen hová távoznia.

2010. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen csak leakarom egy másik színnel festeni. Köszi, hogy segítettetek.
2010. nov. 30. 16:50
 6/7 gfero ***** válasza:
a falfestés télen is egy fűtőt szobában ha nem párás a levegő max 5óra alatt megszárad .a mázolás szárad nehezebben de az is max 1nap .időnként kell szellőztetni hogy menjen ki a pára .a foltosodásnak semmi köze a hideghez .ha sötét színnel festesz nem árt sőt ajánlót előtte a falat falfixel lekeni vagy az első réteg festékhez hozzáadni foltosodás miatt .a falfix csökkenti a felületek szívóhatását ezáltal megakadályozza a foltosodást
2010. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig januárban festem át a lakást, akkor érek rá. Nem lesz foltos, csak aznap érzek büdöset. Közben folyamatosan szellőztetek, fűtök, hogy száradjon.
2010. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!