Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Elég pici a hálószobánk, és...

Elég pici a hálószobánk, és helytakarékosság szempontjából beépített, tolóajtós szekrényt szeretnénk csináltatni. Olcsó asztalost vagy lapszabászatot keresünk, hol találok ilyet? Esetleg használt gardrób is érdekelne.

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig mindig inkább arra jutottam, hogy kész bútort veszek, mert olcsóbb, mintha csiáltatnám. Neten,

www.vatera.hu www.teszvesz.hu Nagyon jó áron vannak új gardróbok.

2009. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi úgy csináltuk, hogy a Praktikerben leszabattuk, a párommal meg megcsináltuk. Nagyon egyszerű ám, szerintem ti is meg tudjátok csinálni, lehet, hogy csak elsőra bonyolult.Úgy emlékszem az Obiban is leszabják. Asztalos minden szempontból a legdrágább megoldás.
2009. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha ott szabatom, kb. milyen árban van?
2009. jan. 19. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:

én hasonló helyzetben voltam és következőt csináltam. (az árak aktuálisak)


elmentem az Ikea-ba és vettem 4 db (Pax) KOMPLEMENT fedeles dobozt (100x58cm)

ez mostani áron 5.300/db

Baromi jó, mert befér az ágy alá, ráadásul 1 db akkora, hogy egy átlagos ember, persze darabolva, simán elfér benne (nem próbáltam ki, csak saccolom), van teteje, azaz nem porosodik ami benne van és akár egymásra is lehet tenni őket.

1 hónappal késöbb (amikor megjött a fizetés) megint nemtem és vettem egy Pax-gardróbvázat (100x58x236cm, fehér)

jelenleg 12.900 ft

meg hozzá:

1 db KOMPLEMENT Ruhatartó sín (100 cm, szürke) 1000 Ft

2 db PAX Polc (100x58 cm, fehér) 4800 Ft (a két darab)

(+ akkoriban volt hozzá, karnis függönnyel, most nem találom)


majd valamikor veszek hozzá ajtókat is, de az jelenleg nem sűrgős, van jobb helye is a pénznek.


az egyetlen kérdés, hogy haza tudjátok-e vinni, mert egyébként majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy olcsóbb, mint csináltatni (annál biztosan), de szerintem még annál is, ha kiszabatod lapszabászaton, aztán magad állsz neki összerakni. (főleg, hogy ha még sosem csináltál ilyet, akkor baromi könnyű elrontani pl. a csapolásokat, akkor meg nem biztos, hogy javítható)


egyébként az, hogy tolóajtót akarsz, az külön nagyszerű, mert egy rendesen sínezett tolóajtó nem kétfillér (aminél a fa csúszik fán, azt inkább felejtsétek el), ott már csak a vasalat egy halom pénz.


[link]


Megjegyzés:

ha mindenképpen tolóajtót akarsz, a vázat akkor is célszerűbb készen megvenni és arra csináltatni/csinálni

2009. jan. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána nézünk!!
2009. jan. 19. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!