Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szekréynsor "új" szagától...

Szekréynsor "új" szagától hogy lehet hatékonyan megszabadulni?

Figyelt kérdés
Valami praktika van rá? Kb. mennyi idő amíg eltűnik a szag?
2010. dec. 10. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is sok problémát, inkább nekem okozott a szekrény szaga, semmit nem tudok rá. Esetleg ecetes vízzel átmosni, többször is.
2010. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sztem ennek is megvan a varázsa, én szeretem, ha új szaga van valaminek, kivéve ha nem iszonyat büdös.

tegyél bele egy halom pot pourrit, az javítja a dolgot, és kellemesen beivódik a szekrénybe, amit majd a ruhák is átvesznek.

Ikeában lehet kapni vanília, rózsa, levendula illatban.

2010. dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez már az iszonyat büdös határát súrolja... :( Köszi a tippeket, kipróbálom!
2010. dec. 10. 09:18
 4/9 anonim ***** válasza:
minket az új bútor illata sosem azavart,de a ruháknak szeretem ha kellemes az illatuk, így illetos szappanokat szoktam a ruhák közé dugdosni, persze kicsomagolva, így a szappan intenzív illata ahamar átjárja a szekrényt, és a ruhákat is átjárja
2010. dec. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ecetes viz! Nekünk teljesen átjárta a szekrényt a dohszag, azt is levette. +én is teszek szappant a ruhák közé.

De a friss "faszagot" szeretem.

2010. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát, én egy horgász haveromtól hallottam, hogy ők, mikor elmennek ide-oda és fognak egy csomó halat (tényleg egy tonna halat szoktak fogni) és berakják utána a hűtőbe (van egy külön hűtő rá), akkor utána úgy tüntetik el a szagot, hogy vesznek mindig faszenet, azt a sima egyszerű mezei faszenet, amelyiket bárhol megkapod már csomóféle (kg) kiszerelésben, na és ezt a faszenet kiszedik a zsákból és berakják a hűtőbe és az 2-3 nap alatt eltünteti a szagot, de úgy, hogy 0 szag nem marad, semmi, voltam már náluk csomószor, sőt, horgászni is mentem már velük és tényleg telepakolják a hűtőt, mikor hazaérnek, és halszagot ott még úgy, csak amikor ott voltam, soha nem éreztem, és tényleg a faszenet pakolják be


hogy utána mit csinálnak vele, nem tudom, gondolom elégetik vagy ilyesmi, annyira nem ökör ár érte, és ennél hibátlanul működik, nem tudom, hogy szekrénynél hogy megy :) de hátha...

2010. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

még kezdő takarító vagyok ugyanis most repültem ki a fészekből 22/F, viszont én bútorápolóval törölgettem ki a szekrényt.utána ruhákat raktam bele.nekem minden oké.

Amúgy meg van itt egy rakás jó tipp

2010. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Uhh, ha esetleg nálatok is az a "vacak" préselt lapos bútor volt, akkor esetleg sikerült megoldani? Mert én szó szerint rosszul vagyok tőle, márpedig egy helyiségben kell élnünk, és azért télen nyitott ablaknál aludni nem az igazi megoldás. :( Köszi!
2011. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jelentem, semmi sem használ :( Négy hónap elteltével enyhült a szag, de még mindig nem az igazi....
2011. márc. 21. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!