Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kertemben összeszedtem egy...

A kertemben összeszedtem egy csomó (zsáknyi) követ. Kukába nem fér be, mit csináljak vele, hogyan kéne megszabadulni tőlük?

Figyelt kérdés
Sziklakertem már van, az nem megoldás.
2011. máj. 29. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Áruld a teszveszen. :)
2011. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
vidd el valami kihalt helyre, út szélére, dobd a bokorba.
2011. máj. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Közeljövőben nem lesz valami építkezés, vagy csak járdakészítés? Oda jól jöhet.


Vagy régi járda helyreállításához is, alátenni...


Mindenesetre a 2.hozzászóló tanácsa eléggé primitív.

2011. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Érdeklődj az önkormányzatnál, hogy ilyesmit (pl. építési törmeléket) hová lehet vinni! El is jönnek érte konténerrel. Vagy azt is megcsinálhatod, hogy veszel a helyi szemétszállító cégtől zsákot, és abba teszed, ugyanúgy elviszik, mintha a kukában tennéd ki.
2011. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
4%
nappaliba borítsd le ha van gyerek majd játszik vele pl bebassza a plazma tévét vele, ha nincs plazma tévé akkor mást, pl kiveri az ablakot :))) ha nincs gyerek akkor nagyon jó pl családi összejöveteleken megdobálni vele az amugy is nagyot halló nagymamát! sztem ez lenne a legjobb megoldás! :)
2011. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ásd el jó mélyre a kertednek azon részében amit nem használsz.Lehet az kerítés tövébe is és a földet azért jobba feltudod használni vagy ha van földút pl pincesor vagy temető ahol nincs kialakítva aszfaltos út. akkor oda is kilehet vinni és a lyukakba belehet tömni.Nálunk mindig így csinálják.Vagy apródonként rakod a kukádba úgy hogy ne legyen feltűnő.Egyszer csak elfogy.
2011. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mennyi idióta ember van!?

Nos, keress a környéken kezdődő építkezést és ajánld fel.Alapba, dekorációnak, útburkolatnak,vagy csak egyszerűen a növények közé mulcs helyett (a kő méretétől, minőségétől függően) jó lesz.

Vagy ha van valahol épületfelújítás, rendeltek szemétszállító konténert, kérd meg őket, hogy beleszórhasd te is, amennyiben van benne hely.Egy 500-t fizethetsz is érte. Én a dróthálós kerítésem tövét raktam végig vele több rétegben.Még mutatós is lett!

2011. máj. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nálunk tilos is földet, követ a kukába a háztartási hulladék közé rakni.

- Vagy azt csináld, mint az előző írt.

- Vagy ahogy nálunk is van, a kert végében, bokor tövében egy helyen fölkupacolod. Nálunk nem zavar senkit, de ha kell valamire, akkor kéznél van. Bár nem tudom mekkora mennyiségről van szó. Nálunk csak két-három talicskányi van.

- Vagy neten meghirdeted ingyen levihetőnek. Lehet valakinek még pont jól is jönne. Így mindketten jól jártok.

- Vagy végső esetben abban sem látok nagy kivetni valót, hogy ha valahova elviszed és a természetben lerakod. Ez nem szemét, nem törmelék, természetes anyag.

2011. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi a kukába szoktuk berakni szépen apránként (bár elvileg itt is tilos). De ha szép gömbölyű folyami kövek, akkor meghirdethetnéd ingyen elvihetőként, hátha kell valakinek.
2011. máj. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, az egyiket megfogadva elástam a kertben.

Most van egy jókora kupac föld, kukába nem fér, hová tudnám eltüntetni??

2011. máj. 31. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!