Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bordó szobába szerintetek...

Bordó szobába szerintetek hogy mutatna a sötétkék kanapé, és a sötétkék nagy (félméter*méter) kép?

Figyelt kérdés
jelenleg világos kék a szoba,2éve lett festve.Ahhoz a színhez lett "bebútorozva".De már meguntam a fal színét(Nem túl csajos),és most szeretném valami vadabbal lefestetni,de kanapét nem szeretnék cserélni,és a kép is nagyon tetszik. Adnátok ötleteteket,hogy milyen szín menne még a sötétkékhez,ami csajos is?
2010. dec. 18. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A Rózsaszin, vagy pink színhez mit szólsz? Ebből készíts párnákat a kanapéra, és függönyt az ablakra. Még dilisebb lenne, halvány zöldből ugyanezt megoldani hozzá.
2010. dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem bordóval jól nézne ki.mondjuk én alapból bordómániás vagyok nekem is bordó a falam:D
2010. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bordó sötétkékkel szerintem nem illik össze, túl sötét és lehangoló lesz. inkább pinkesre, rózsaszínre fesd a falat.
2010. dec. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bordóval szerintem sem lenne szép. Túl sötét és egyhangú. Nem a csajos jelző jutna róla először eszembe, hanem, hogy ki akarok menni. :)


Szerintem még a narancssárga is jobb lenne, mint a bordó. Amúgy a rózsaszín, vagyis inkább a pink jó lenne. Az olyan életteli és vidám, kissé különc, trendi.

2010. dec. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!