Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sötétkék színhez milyen szín...

Sötétkék színhez milyen szín illik szobába?

Figyelt kérdés

17/F vagyok 5*5m es a szobám kocka alakú

sztem a full kék nem a legjobb ezért segítséget kérnék, h hány fal meg milyen színű legyen amelyik nem kék az milyen?


2011. aug. 14. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet benne egy kis fehér is, vagy világosabb kék.

Még a citrom- vagy narancssárga is illik a sötétkékhez,nem tudom ezek mennyire illenének hozzád! De a sötétkék mellé sztem mindenképp vmi világosabb színt válassz,ne legyen olyan sötét és hideg a szobád,mert lehet,hogy Te sem éreznéd ott jól magad!

2011. aug. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen ezen gondolkoztam, és szted h legyen? 2 szemközti kék? másik 2 meg világosabb? v hogy?
2011. aug. 14. 23:13
 3/7 anonim ***** válasza:
hát...vagy csinálhatnád egységesre mind a 4 falat. Úgy,hogy mondjuk a fal alsó része,mondjuk az egy harmada a világosabb szín,felül pedig a többi rész sötét kék. Hmm? :)
2011. aug. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És vmilyen csíkot a két szín közé,valami szépet! :)
2011. aug. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mint a jobb oldaliak

[link]

2011. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen tegyél bele vmi meleg színt,mert nagyon hidegnek fog hatni a szobád,ha csak hideg színárnyalatokat használsz.

" [link] "

" [link] "

" [link] "


Én vmi ilyesmire tudnék gondolni,hamár kéket szeretnél a szobádba.

2011. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos vagy a sötétkékben? Mert tesómnak is olyan van és szerintem elég lehangoló. Ilyenhez mondjuk mit szólnál: [link] ?
2011. aug. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!