Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Férjem csinálja a gyerkőcünk...

Férjem csinálja a gyerkőcünk kiságyát. Jó, ha simán léceket tesz bele, vagy érdemes lenne ágyrácsot venni inkább, az kényelmesebb, egészségesebb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Olcsóbban jöttök ki, ha vesztek egy használtat.


Ez amúgy sem játék, mert volt olyan,

hogy a nem szabványos kiságy rácsai közé szorult

a gyerek feje és ...

2011. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem rácsos ágyat csinál, (gondolom én), ha már ágyrácsról van szó...

nos, egy ágyrács kb 2-3e ft, ne ezen spóroljatok, mert ha leszakad szegény gyerek, az nem tesz jót a kis lelkének.


kb mekkora ágyat szeretnétek?

2011. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy inkább használat vegyetek, a teszveszen az első találat egy ikeás rácsos kiságy 5000 ft.

Igaz, matrac nincs hozzá.

2011. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ikeába zsir uj 8000ft
2011. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem drága a használt, vegyetek olyat.
2011. jan. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És mi van, ha a férje jobban megcsinálja?

Mi a húgommal sikeresen addig ugráltunk anno a gyereksúlyra bekalibrált kiságyon, amíg leszakadt alattunk... ennyit arról, hogy az jobb lenne.

Kérdező: sokkal fontosabb, milyen a matraca, ne legyen túl puha, tartsa a gerincét. Alá nyugodtan akár be is deszkázhatja az egészet :)

2011. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Istenem, miért kellene venni, ha a férj csinál neki egyedit??? Nem az ára volt a lényeg.

Gyerekünknek is a férjem csinált teljesen egyedi ágyat, én festettem, gyönyörű. Persze, olcsóbb egy szimpla rácsos ágy, de nem is olyan szép.


No, a lényeg, hogy megteszi a léc is, hiszen az ágyrács is tulajdonképpen lécek sora, összekötve.

A férjem csak azért vett, mert az árához képest több munka ladarabolni, csiszolni, összekapcsozni (összekötni).

Szóval a saját ugyanolyan kényelmes, egészséges, mint a bolti lécek összekötve. Az Ikeában pl. sima fenyőből van, amit árulnak.

2011. jan. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

> Az Ikeában pl. sima fenyőből van, amit árulnak.


És az miért baj? :)


Azt senki nem kérdezte (én sem), hogy mekkora gyereknek kellene az ágy

2011. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, tájékoztató jelleggel közöltem, hogy ha férje csinája, akkor tudjon róla, hogy a gyárak is abból csinálják. Remélem nem baj.
2011. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!