Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik színű kültéri járólap...

Melyik színű kültéri járólap a legkevésbé kényes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a sötétszürke. Nekünk a konyha egy részében van olyan, nem egyszínű, hanem ilyen színátmenetes-mintás. hasonlít a márványmintához, de nem az.

A másik részében fehér a kő, hát zongorázni lehet a különbséget. A fehéren még az is meglátszik, ha kifröccsen a víz, de a szürkén semmi a világon.

2011. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Se a túl sötét, se túl világos nem igazán jó, középtónusú és mintás az, ami nem nagyon kényes. Ja és lehetöleg ne tükörfényeset vegyetek.
2011. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem sötétbarna gres van a konyhában, asszem ez kültérre is jó, kb heti 1x felmosom, és az pont elég is.


az erkélyen terméskő mintás van, ez is tökéletes, kicsit érdesebb felületű, de könnyű takarítani.

kb így néz ki: [link]

2011. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

ennek a típusnak bármelyik színe jó kültérre, "ha jól másoltam, neked is lapozódni fog :D"

2011. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ami neked tetszik, olyat válassz! lehet az világos, lehet az sötét, vagy éppen falapok, ha éppen az illik a teraszhoz/kerthez! de én sem ajánlanám a tükörsima felületűt, inkább a "rücskös" felületűt ajánlanám...
2011. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szürkés-barnás gres lap. Ha kültérre lesz, akkor mindenképp a kültéri padlólapok közül érdemes választani, mert az általában csúszásgátló bevonattal van ellátva + fagyállóak, és a fúgázó ill. ragasztó anyagokat is így kell hozzá megvenni, különben gyorsan tönkremegy. Eleve a "kültéri" már le is szűkíti a színválasztékot legtöbbször, tehát ciklámen és hupilila színben nem igazán fog találni az ember. :-) Praktikus, ha a latyakos, homokos lábnyom nem látszódik rajta, így inkább ezek színárnyalatait szokták sokan választani. - Ha meg másmilyen tetszik, akkor győz a külalak, az ember pedig bevállalja, hogy sűrűbben takarít.
2011. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!