Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Melyik házimunkát szereted a...

Melyik házimunkát szereted a legjobban, és legkevésbé?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én a porszívózással meg a törölgetéssel elvagyok, szívesen festek, fúrok-faragok ha arról van szó, ablakokat lemosom, fürdőszobát is kitakarítom...


Gyűlölök mosogatni. Egyetemi éveim alatt e miatt gyűlöltem enni is. Plusz egy vadabb buli után se valami hálás feladat eltakarítani, kaparni mondjuk a cipőnyomot a plafonról, rossz helyre ment hányást meg pisit eltüntetni, csikkeket meg a hamut szedni, üvegszilánkokat keresni...

2011. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Én is a mosogatást utálom a legjobban.
2011. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 wartburg353s ***** válasza:
Mosogatást utálom, mert minden nap kell, és néha gusztustalan az ételmaradék az edényen, vasalást szeretem a legjobban, mert télen melegít és még tv-t is nézhetek közben. Ja, és tiszta munka, a ruhák jó illatúak, és csak egy helyben kell állnom közben.
2011. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
minden házimunkát szeretek csinálni.kint és bent is.egy dolgot nem annyira,ruhát hajtogatni.
2011. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyén hangzik, de minden házimunkát szeretek,mert az otthonom lesz tőle tiszta, és barátságos, ahová öröm hazatérni:D De ha választani kellene, akkor szeretek porszívózni, takarítani, ablakot pucolni, a mosogatásban csak az odaégett cuccok vakargatását utálom:D A vasalás sem túl nagy kedvenc, kivéve a kislányom ruhái, azokat imádom vasalni:D
2011. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én utálok port törölni,főleg amikor le kell szedni azt a mindenféle kütyüt! Herótom van a ruhahajtogatástól is,és elpakolni sem szeretem.

A mosogatással elvagyok,de az odaégett cuccot én sem szeretem vakargatni.

2011. okt. 19. 21:34
 7/18 anonim ***** válasza:
:D Portörlésről annyit, hogy mielőtt megszületett a lányom, elővigyázatosságból bedobozoltam a sok kütyüt, azóta a portörlés is könnyebb:D
2011. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A ruhahajtogatás oké, de az elpakolás már nem annyira, valahogy soha nem fér el:(Mindig át kell csoportosítani, főleg a gyereknél, mert neki még gyakran cserélődnek a ruhák:D
2011. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Vasalni utalok!! Ablak pucolas is rossz.. A többi jöhet bármi szinte. Szeretek mosogatni, soprogertni, felmosni..
2011. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én a legjobban az evést szeretem, a legkevésbé meg a munkába menést.
2011. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!