Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » ötleteket várok koliszoba...

ötleteket várok koliszoba feldobásához! Van tippetek?

Figyelt kérdés
kb 16 nm, ami adott: barnás pvc padló, fehér falak, piros-fekete mintás csúnya szocreál falvédő. ti mivel tennétek otthonossá? vagy hogyan laktátok be a saját koleszotokat?
2011. jan. 18. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Koliszoba feldobása?

Gázpalack. Kinyitva, begyújtva.

2011. jan. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Képek a falon. Mi ötletes megoldással álltunk elő annakidején: egy madzagra fényképeket ragasztottunk, majd fölakasztottuk két szögre, olyan félkör alakba. Ragasztottunk két képet fölé, így egy "smiley face" alak lett a falra :) Na ebből készítettünk minden falra legalább egyet, kicsit-nagyot :) Olyan hangulatos lett a szoba!
2011. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Én bevittem a kis akváriumomat. Nem azért, hogy feldobjam a szobát, hanem mert imádtam, de sokat is számított, hiszen odavonzotta a tekinteteket. Mondjuk vicces volt, mikor jöttek át a srácok és rázombultak a kis neonhalaimra, hogy "kajaaaa!"
2011. jan. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
mi mindíg arról álmoduztunk, hogy beszerelünk egy krómcsövet meg egy dobogót...
2011. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semtex.
2011. jan. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12:56,

igen, az is magasan feldobja.

2011. jan. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Sok helyen a világban lányok egy 20+cetis vibrátorral dobják föl. ;-)


Nem fogsz őrülni és a szomszéd szobában lakók sem, kell egy porszívó + új falikárpit és egy a nagy szőnyeg + keretes képek egy megfelelő húzat az ágyra kezdetnek.

2011. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez ettól függ mit endegnek meg nektek. pl. mi annó az osztálytermünket kifesthettük egy szombati napon,szóval ha megengedik,szerintem már az felsobja a szobát.

A falvédőt meg szedjétek le,de ha kell lennie mindenképp akkor rakjatok fel másmilyet,pl. gyékényt vagy valamit ami hangulatosabb.

2011. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Falvédőt, le! Ronda és koszos is, még akkor is, ha mossák.

Nekem az ágytakaró vált be legjobban, meg a kis rongyszőnyeg az ágy elé. Képek a falra. Kis tároló dobozok, színes cuccok mindenhova. Az ajtóra is tettem mindig valamit.

[link] Ezek mind kellhetnek egy koliszobába, csak az anyagi keretek szabnak határt.

2011. jan. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!