Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Két szinű falat szernénk az...

Két szinű falat szernénk az egyik fal piros legyen, a másikat nem tudom eldönteni? Milyen szín menne hozzá? Vajszinü ülögarnítúrához ami menne.

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
A tojáshéj színhez mit szólsz?
2011. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagyon bejönnek a piros-fekete falak,szóval ha tágas és világos a tér,akkor jól mutatna.
2011. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha a piros fal elé kerül a vajszín kanapé (és ez tök jól mutat szerintem), akkor a másik falat vajszínre festeném és a kiegészítőket variálnám pl. a vajszín falra egy pirosas színű faliképet, vagy fekete-fehér képet piros keretben, piros mintás párnákat a vajkanapéra... több színt nem nagyon vinnék bele, ez a 2 szín elég kontrasztos és szép együtt!
2011. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a nappali szintén 2 színű: terrakotta és fehér. Arra nagyon vigyázz, hogy a sötét szín összenyomja a teret. Én mindenképpen fehéret választanék. Az nem gond, hogy az ülőgarnitúra is világos, a kiegészítőkkel lehet játszani.
2011. jan. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen világos színt javaslok: tojáshéj, bézs, ekrű, de lehet egy nagyon halvány szürke is- ha tetszenek az extra megoldások.

Anyumnál a fal bordó, bézs és nagyon- hatásos. A szemben lévő falak azonosak. A kiegészítők: bézs színűek.

2011. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ami most nagzon mutatós és divatos az, ha az egyik falon tapéta van..
2011. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bix válasza:
nekem piros krém színű van a nappaliban, piros krém sötétítővel (a piros fal mellett krém, a kérm mellett vörös:) ) szerintem jól néz ki
2011. febr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!