Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ki akarom festeni a szobámat,...

Ki akarom festeni a szobámat, úgy, hogy alól fekete, felül piros, mennyire lenne az vad szín egy szobának?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nagyon vad. Az egyik szobát az albérlők kifestették pirosra. Hát az a szoba borzalmas lett. Nem lehet megmaradni benne sokáig mert annyira zavaró.
2011. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Napi sok óra eltöltésére nem igazán alkalmas. De szerintem próbáld meg, mert simán lehet, hogy neked bejön.

Csak számolj vele, hogy lehet, két hónap múlva újra festened kell.

2011. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább az egyik falat festeném csak pirosra a többit krémszínre, fehérre, vagy a piros fal helyére vehetnél piros tapétát is, az nagyon mutatós lenne. Ehhez a szobához viszont már lehet fekete tárgyakat, kiegészítőket, párnát venni. Nagyon elegáns lenne.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem piros a hálószobám, világos a padló, és egy fekete plafonig érő tapétacsík van a franciaágy felett. Illetve most tettünk fel két szintén fekete-fehér bekeretezett posztert is a falra.Nagyon dögös lett! Fesd inkább pirosra az egészet, és tegyél fel tapéta csíkot az egyik falra, vagy fali matricákat, világosíthatod a szobás világos függönnyel, és a szintén világos padlóval, illetve egy hozzá illő ágytakaróval is.
2011. febr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!