Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik olyan falvédő, amihez...

Létezik olyan falvédő, amihez nem kell szögelni, vagy kárt tenni a falban?

Figyelt kérdés

Albérlő vagyok és a főbérlőm nem engedi, h. szögeljek, fúrjak, vagy bármit csináljak a fallal. Van olyan falvédő (az ágyam mellé szeretném, mivel éjjel, ha hozzáérek a falhoz, felriadok, mert elég hideg), amit úgy lehet "felszerelni", ami nem tesz kárt a falban?

Előre is köszönöm a segítséget.


2011. jan. 23. 11:09
 1/8 Adri baba ***** válasza:
0%
Olyan nincsen!!
2011. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Pennyben vettem napozó gyékényt (ha jól emlékszem, az volt a neve) kb 1,90-2,00x1,10-1,1,20 méter. Az egyik oldala ezüstös (az alufóliához hasonlít) a másik oldala meg gyékény. Vagy 500 Ft volt egy darab. Nekem ez van az ágyam mellett. Az ágy odaszorítja a falhoz és így nem kell szögezni, vagy ragasztani. Érezhetően felfogja a hideget. Ha elköltözöl, csak kiemeled az ágy mögül, összetekered és már viheted is.
2011. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. jan. 23. 13:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonló, csak nagyobb és "alufóliás" a hátoldala (meg nincs táska hozzá): [link]

Vagy polifoam matracot is tehetsz oda, az vastagabb, de alacsonyabb: [link]

2011. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha netán a ragasztást megengedi az a galád főbérlő, akkor kétoldalú ragasztóval nagyon jól fel lehet tenni egy hőtükör fóliát, annak az egyik oldala polifoam szerű. vagy sima polifoam-ot, esetleg azt a gyékényt.


esetleg ha van sok pénzed, akkor vegyél egy 120 cm széles, 2m hosszú olcsóbb szivacs matracot, és azt tedd az ágy és a fal közé. puha, és jól szigetel.


basszus, mi megengedjük az albérlőnek még azt is, hogy polcot tegyen a falra, vagy fogast fúrjon fel.

mondjuk cserébe ott kell hagynia, de nem szólunk bele minden hülyeségbe.

abban a lakásban úgysem én akarok lakni, hanem ő, vagy max a következő bérlő. gondolom akinek nem tetszik, az majd nem veszi ki a lakást, de úgyis lesz olyan, akit nem érdekel, h mi van a falon...

2011. jan. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Blu Tack-kal bármit fel tudsz rakni a falra,olyan anyaga van,mint a gyurmának. Abból csinálsz ki rágó nagyságú izékat,több helyre raksz a falvédőre,majd jól odanyomod a falhoz.

Az a jó,hogy erős,ha tényleg több helyen fogatod vele,és nem hagy nyomot a falon.

2011. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor, télen lehet venni polifoam szivacsot? Néztem ma, de nem találtam. Hol keressem?
2011. jan. 25. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Sportszer boltban biztos van most is polifoam.

Én a napozó gyékényt november végén vettem a Pennyben (nem volt kint a polcon, de megkérdeztem az eladótól és hozott a raktárból)

A kétoldalas ragsztónak és a gyurmaragasztónak is meglátszik a helye (az albiban meglátszott)

2011. jan. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!