Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az Ikeás EKTORP kanapék...

Az Ikeás EKTORP kanapék (kinyithatók) mennyire kényelmesek mindennapi alváshoz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon nem kényelmes, én 1x próbáltam, de egy percet se tudtam aludni. Annyi az előnye, hogy a huzatot lehet cserélgetni.

2011. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk IKEÁ-s kanapénk van, SOLSTA, de ez nagyon kényelmes, már lassan egy éve mindennap ezen alszunk. Én szeretem :)
2011. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne borzold már itt a kedélyeket az ikea solsta kanapéval. azon ülni is kényelmetlen, nemhogy aludni!


az ektorp, azon kívül, hogy borzalmasan néz ki, sztem sem jó az alvásra.


vegyél beddinge murbot-t, vagy lövas-t, mert ahhoz külön ki tudod választani a matracot is, az igényeidhez mérten.

ja, és sokkal jobban néz ki, olcsóbb rá a huzat, és könnyebb beágyazni.

nekem az van, már egy csomószor elaludtam rajta véletlenül, és ki tudtam magam pihenni.

amúgy az alvós matracunk is ikeás, arra sincs semmi panasz.

2011. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, én egy éve alszom rajta a barátnőmmel, de eddig nem tűnt fel, hogy rossz lenne :)


Mondjuk ülni nem ültem rajta még sokat, csak pár film erejéig, de úgy sem volt kényelmetlen :)

2011. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Én ülni nagyon szeretek az Ektorpon, kényelmes - és nekem tetszik is.:) Csak az a baj, h annak idején nem kihúzhatót vettünk, most meg már ki kéne költözni a hálóból a babánk mellől...:)
2011. jan. 26. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!