Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kényelmesek ezek a szandálok?...

Kényelmesek ezek a szandálok? (női)

Figyelt kérdés

Megtaláltam álmaim szandálját, nem lábujjdugós, lapos talpú, és mégis szép és fiatalos. Erre várok évek óta.

Ma amikor felpróbáltam csalódtam:(

Ugyanis a hátsó rész ahol a cipzár van, nagyon felér, túl a bokán és hátul nagyon kényelmetlen.

Aztán láttam, hogy a többinek is felér, sőt va aminek jobban is, és nekem vhogy hátul zavarja a vádlimnál hogy szabadon mozogjon a lábam.

Titeket nem zavar? meglehet szokni? nem töri a lábatok?


2011. máj. 30. 22:56
 1/9 A kérdező kommentje:

Kb. ilyesmi hátsórészre gondolok.


[link]

2011. máj. 30. 23:01
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hüylén hangzik, de én elvittem a ruhajavítóba, ahol lejjebb vágták a hátulját, és ennek megfelelően tettek bele egy másik cipzárt. Nem tudom, ugyanolyan szandiról beszélünk-e, de nekem is a hátsó, sarkon záródó cipzárral volt baj, túl magasra ért és dörzsölt. 1200 ft-ot kért a ruhajavító, de megérte.
2011. máj. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet megcsinálni azt, hogy mondjuk belülről a cippzár mögé varratni valami anyagot? Ami mondjuk kicsit gumis, hogy bele tudj lépni.
2011. máj. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyenem és hátul kb pont addig ér, mint a belinkelt képen:) Hogy őszinte legyek, én is nagyon féltem tőle, hogy ki fogja ott törni, de szerencsére nem így történt... sőt nagyon kényelmes, semmi bajom vele:)
2011. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyesmim van ezüst színűben, és engem nem zavar, először furcsa volt, de imádom, és kényelmes.:)
2011. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :)

Anyukám varrónő volt elég sokáig, de tuti nem akarná megcsinálni.

Nem is azzal van a baj, hogy beletudjak lépni, hanem hogy amikor mentem benne nagyon birizgált hátul.

Azt hiszem még talán keresgélek, hátha találok olyat amiben nem zavar.

2011. máj. 30. 23:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia én vagy a 23:12-es válaszoló.

Hátul a cipzárnál van egy kis bélésszerűség.. így nem tudom neked elmagyarázni, és a rendes nevét se tudom. Az a lényeg h a két cipzár-rész között van egy kb fél centis anyag, ami ha felhúzod a cipzárt véd, hogy ne birizgálja a sarkad a cipzár. Nem lehet, hogy ez gyűrődött be, hajolt vissza? Mert az tényleg kényelmetlen tud lenni, arra vigyázni kell felhúzáskor. Szerintem menj vissza próbáld meg még1szer, úgy, hogy most figyelsz erre, hogy az ott ne gyűrődjön be:)

2011. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem,hogy hol láttál olyat,ami nem lábujj bedugós??én is olyat keresek már elég régóta!
2011. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Utolsó előtti: Nem sajnos nem az volt, az a baj, hogy a hátsó rész nagyon magas és a vádlimhoz ér és az zavar ha lépek akkor nagyon ha állok még el is megy. Végülis a bakancs is felér, de ennek a hátulja úgy volt kialakítva, hogy nem volt kényelmes:S

Utolsónak: Ezt pl. Debrecenben láttam egy kínaiban (ha véletlen debreceni vagy, akkor a Bólyai utcán a Spar DM felett) :)

2011. jún. 1. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!