Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Boltokban lehet látni viz...

Boltokban lehet látni viz autómatát hol lehet olyat beszerezni ithon nagyon jó lenne. Van olyan is ami szódát is csinál. Menyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
A volt munkahelyemen volt ilyen és a gépet bérelték, meg hozzá hetente hoztak 2 ballon vizet. De hogy mennyibe került? nem tudom. Cégek foglalkoznak ezzel.
2011. febr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is van (munkahely), csak hozzánk két hetente hozzák, mert nem fogy el egy hét alatt a 2 db - 5 l-es balon víz. Magát a gépet bérli a cég, de a víz kihozatal meg minden nem tudom mennyibe kerül. Szerintem ez attól is függ, hogy kikkel hozatod.

A nálunk lévő gép tud meleg és hideg vizet is adni, ill. ad enyhén szódásat és erőset is.

2011. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én a monti nevű céget ismerem, hozzánk anno 19l-es ballont hoztak, nagyon finom a vizük.


nézd csak: [link]

2011. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

nos, annyit még hozzátennék, hogy nekem italadagolós hűtőm van, ebbe csak mentes vizet lehet tenni, és nem fogyaszt külön áramot, így olcsóbban kijön mintha bérelnéd a gépet, plusz még a víz ára.

ez inkább cégeknek éri meg, akik le tudják írni az adóból.

2011. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Régebben láttam ilyen víz automatát a Metroban és a Tescoban is. Meg szóda készítőt is (azt idén nyáron akciózták) Nézz körül ilyen nagyáruházakban, biztos van most is.
2011. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha csapra szerelhető víztisztítót vennél, az csak egyszeri beruházás, és ha meleg a vizetek, beteszed palackban a hűtőbe.
2011. febr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!