Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyibe kerülne asztalossal...

Mennyibe kerülne asztalossal kb. egy 2m*2,2m-es könyvespolcot csináltatni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 12:41
 1/4 anonim válasza:

En ilyet nem csinaltatnek asztalossal, hacsak nem valami extrat kellene elkesziteni.


Az ar sok mindentol fugg. De a legjobban akkor jossz ki szerintem, ha megcsinalod magad. En megterveznem, lapszabaszatban levagattatnam, hazavinnem aztan osszecsavaroznam. (Ha esetleg nem lenne elektromos csavarozogepem vennek egyet. 10-15 e Ft)

2011. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából eléggé speciális kéne, mert a falban van egy kb. 200*220*40 cm-es "süllyesztés", azt akarom bepolcoztatni.


Meg egyébként apukámnak van gyalugép meg fűrészgépe is, csak ideje nincs nagyon. De akkor nyáron lehet, hogy megkérem, hogy gyalulja le a deszkákat meg vágja méretre, én meg összeszerelem....

2011. jún. 7. 13:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak szerintem túl sok idő még így is. :(
2011. jún. 7. 13:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ár függ az anyag választástól (préselt, vagy egyéb fa, azon belül: fenyő, tölgy stb.) és a mester munkadíjától.

Én présel bútorlapból csináltattam körülbelül akkora méretűt amilyenre neked is van szükséged és 5000 Ft-ot fizettem. (Saját tervezésű polc szóval nem csak három deszka. Vittem a rajzot, előtte kiszámoltam a hosszát, szélét az anyagvastagságot.) Persze bútorlapból iszonyú súlya lesz, vigyázni kell a felfüggesztéssel. Ha könnyű polcot akarsz akkor fenyőt válassz.

Pontos árat a mester tudna adni, akivel csináltatni akarod. Keress egyet a telefonkönyvben és hívd fel, biztosan szívesen ad árajánlatot.

2011. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!