Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű a plafonotok?...

Milyen színű a plafonotok? Fehér vagy a falhoz illő halványabb/sötétebb árnyalat vagy ugyan olyan színű mint a fal?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 02:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kisebb belterű lakásba úgy csináltuk ,hogy a mennyezet nem fehér volt hanem citromsárga. Azért nem fehér mert a fal narancs volt. Az megy a kék színű bútorokhoz meg a sok növényhez. De most ,hogy magasabb belterű (2,8m) lakásba költözünk itt a mennyezet is olyan színű mint a fal ,mert így kisebbnek látni.
2011. febr. 13. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Fehér és a falam is fehér. De ha a falam színes lenne, a mennyezetet úgy is fehéren hagynám.
2011. febr. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fehér. Az egyik szoba ugyanolyan, mint az oldala, de megtörtem fehér holkerléccel. Szerintem így is jól néz ki. Az egyforma inkább fehérben jó.
2011. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Lila a szobám fala és a plafon is. Ettől picit "doboz" hangulata van a szobámnak (főleg, hogy a szőnyeg is lila), de szerintem aranyos, kuckós hatása van.
2011. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
fehér a teteje,igy világosabb is,és nem látszodik kisebbeknek,ha egész egy szinü lenne olyan bezártnak érezném magam.
2011. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

a 2 szobás lakásunkban mi úgy festettünk, hogy a nappaliban és a hálóban a holker után még egy 50cm-es sávban a szoba színe, és a többi fehér.

a fürdőben a plafon is világossárga, a konyhában az egész plafon fehér, a fal tejeskv.


szerintem az marha jól néz ki, ha a fal egy sötétebb, a plafon pedig ennek egy nagyon világos árnyalata.

2011. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
konyhában fehér,szobám fala narancssárga,ezért a plafon ilyen krémszínű narancssárgás
2011. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanolyan színű, mint a fal! Világos színeket választottunk, ezért így nincs "doboz" hatása!
2011. febr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
nálunk az összes fal 2 színű x) pl az én szobám padlizsán lila és orgona lila közte tapéta csík ami fehérrel lilával csillámmal keveredik :) egész jó :) míg a folyosó: cseresznye piros és narancs.A konyha zöld,sárga(halványabb változat....másik szoba cseresznye piri amin leopárd minta van :) a többit meg sztem eltudjátok képzelni :)
2011. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
jah és a plafonnal együtt értendő :):):)
2011. febr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!