Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kimosni? Az ablak...

Hogy tudnám kimosni? Az ablak vagy 20 cm-re van a gáztűzhelytől, és a függöny össze van csapkodva olajjal! Kimosom de nem megy ki belőle csak halványabb lesz meg ahol sárga ott kemény is marad.

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mosogatószerrel :) tökéletes zsíroldó és tuti nem fogja károsítani a függönyt. Áztasd be egy napra jó mosogatószeres forró vízbe.
2010. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne tegyél fel függönyt.

az ablakot könnyebb pucolni a zsírtól.

2010. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De könyörgöm nem lehet kimosni! Ez nem zsíroldás kérdése! Az étolajok ún száradó olajok ami azt jelenti hogy egy idő után forró állapotban egy két nap alatt a levegő oxigénjének hatására megszilárdul.(oxidálódik)És azt már zsíroldással nem lehet kimosni legfeljebb kromofágban, azt meg panelben melegen nem ajánlom mert robbanásveszélyes!Ha az ablakra ráfröccsen rögtön utána izopropilalkoholos vagy etilalkoholos ablaktisztítóval még lejön.
2010. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Caola mosószappannal dörgöld meg forró víz alatt. Jól habosítsd be, és dörgöld! Akár többször is. Nekem egy régi felsőmből hozta ki a zsírfoltot, amit már ki akartam dobni, de valahol olvastam a Caola mosószappanról, s lám bejött. Nem drága és jó is. Nekem van itthon mindig.
2010. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 21. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!