Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » "Mobil" alvásra megoldások?...

"Mobil" alvásra megoldások? Ágy/kanapé helyett mindennapos alvásra?

Figyelt kérdés

Kisbaba miatt kiköltöznénk a nappaliba. Nézelődtünk kinyitható kanapé után, de valahogy egyik sem volt az igazi, meg akkor a mostanit is el kéne adni, amit nagyon szeretünk.


Eddig ezeken az alternatív megoldásokon ötleteltünk:

1. A franciaágy matracát napközben a szekrény és a fal közé beállítjuk és esténként kihúzzuk a nappaliba. Kérdés: vajon nem fog megtörni az ágy rugózata, hogy napközben az élén áll?


2. Földön (szőnyegen) aludni. Ez nekem nem túl szimpatikus...:)


3. Léteznek ezek az önfelfújós matracok - de gondolom ezeket nehéz minden este leengedni? Vagy akár ezt is lehetne fal és szekrény közé beállítani...?


Ha van kedvetek, ötletetek, segítsetek megoldani ezt a problémát...:)


2011. febr. 17. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

a felfujhatóhoz van pumpa is pár ezeért,10 perc alatt felfujható,leengedhető


de meg kell szokni,eleinte elég kényelmetlen

2011. febr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudod a franciaágyat elhelyezni a nappaliban?

A felfújható matracokkal elég rossz a tapasztalatom. Nem is kényelmesek,de hamar ki is lyukadnak.

Inkább az összecsukható vendégágyat ajánlanám.

2011. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne költözz ki szerintem,árt a házasságnak,meg a derekadnak is.
2011. febr. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak: együtt költöznénk ki a férjemmel.
2011. febr. 17. 10:38
 5/12 anonim ***** válasza:

A matracot én tuti nem állítgatnám fel egyedül minden nap. Nekem 160x200-as van az ágyban, de olyan bazi nehéz, hogy egyedül alig tudom felemelni is, nemhogy pakolászni. Amúgy egy idő után szerintem meghajlik, a súlya miatt, ha nem pont akkora helyre rakod be, mint amekkora a matrac.


Földön nyilván nem aludnék, elég kényelmetlen lehet hosszú távon.


Felfújhatós matracot szintén nem ajánlom, pláne nem a 2 személyest. Nem lehet rajta összebújni sem, mert összegurultok, ahogy középen besüpped, és leengedni sem valami egyszerű.


Nekem olyan kanapém van a nappaliban, amit úgy kell kinyitni, hogy a háttámlája lesz lefordítva a fal felőli belső fekvőfelület, tehát nem a falra merőlegesen van a fekvés rajta, hanem keresztben. Amúgy nagyon vastag, kemény szivacs, műbőr huzattal. Szerintem kényelmes, kinyitni is egyszerű, és kinyitva se foglalja el az egész szobát.

2011. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

vagy ezt javaslom: [link]

vagy ezt: [link]


mindenféle félmegoldáson ne törjétek a fejeteket, mert az egészségetek látja kárát.

a felfújhatós tv shoppos ágyat eddigi életemben 2x próbáltam, mivel véletlenül elaludtam rajta :D ki lehet bírni, de hosszabb távra valami állandót és masszívat ajánlok.

2011. febr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó - köszi, már néztük mi is a Beddingét, az eddigi legesélyesebb. :)
2011. febr. 17. 13:38
 8/12 anonim ***** válasza:

ugye hogy ugye? :D én imádom, mert egy mozdulat és ketten tudnak aludni nálam, ha vendég van, de én is tudok egyedül szundítani egyet, még összecsukott állapotban is.

ha csak dumálni mennek át a barátok, akkor akár 4 ember is rá tud ülni :D

szóval szerintem nagyon megéri az árát, ha meg tudtok egyezni a kérdésben, akkor ezt a kanapéágyat nagyon ajánlom :D

2011. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Esetleg ilyen:

[link]

2011. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is Beddinge van :D nagyojn tudom ajánlani! mondjuk mi nem laszunk rajta, csak ülünk, de azt a nap 16 órájában :D

lehet hozzá válaszani matracot, attól függ, mennyit szántok rá. nekünk a legkevesebbekerülő van, mert mondom, nem alszunk rajta napi szinten, de az is nagyon kényelmes szerintem. azt tanácsolom, hogy vidám hozatot válassz, feldobja a szobát. ne félj a színétől. nekünk pl piros van :D

2011. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!