Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » "Mobil" alvásra megoldások?...

"Mobil" alvásra megoldások? Ágy/kanapé helyett mindennapos alvásra?

Figyelt kérdés

Kisbaba miatt kiköltöznénk a nappaliba. Nézelődtünk kinyitható kanapé után, de valahogy egyik sem volt az igazi, meg akkor a mostanit is el kéne adni, amit nagyon szeretünk.


Eddig ezeken az alternatív megoldásokon ötleteltünk:

1. A franciaágy matracát napközben a szekrény és a fal közé beállítjuk és esténként kihúzzuk a nappaliba. Kérdés: vajon nem fog megtörni az ágy rugózata, hogy napközben az élén áll?


2. Földön (szőnyegen) aludni. Ez nekem nem túl szimpatikus...:)


3. Léteznek ezek az önfelfújós matracok - de gondolom ezeket nehéz minden este leengedni? Vagy akár ezt is lehetne fal és szekrény közé beállítani...?


Ha van kedvetek, ötletetek, segítsetek megoldani ezt a problémát...:)


2011. febr. 17. 09:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Felszámoltuk a franciaágyat, és miután rengeteg kanapét, matracot megnéztünk már, maradtunk a legegyszerűbb megoldásnál: a babaszobában a szekrény mögé beállítjuk napközben a franciaágy matracát, éjszakára meg kihúzzuk a nappaliba. 1 perc és szinte ugyanolyan kényelmes, mint régen. :)
2011. febr. 21. 08:03
 12/12 DannyZuko ***** válasza:
Én felfújható vendégágyat hasznűltam sokáig. Van amelyikben van egy mini kompresszor is. beálítod milyen keményre fujja és már csak "On" gomb. tartja a keménységet. ha engedett volna,máris utánafúj. Reggel leeresztésre teeszed és láss csodát 3-5 perc és olyan lesz mint egy fonnyadt paprika :) már teheted is be a szekrény polcára. annak idejében engem sok kényelmetlenségtől megmentett.
2011. márc. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!