Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valaki valami jó ötletet...

Valaki valami jó ötletet adnna a szobám dekorálásához? febr. Végén alakítunk. Részletek alul

Figyelt kérdés

Szóval most apukámék teljes szobaátalakítás lehetőségével leptek meg szülinapomra. A fal színek :


Hát ilyen zöld: [link]


És ezt a színt nem tom hogy nevezik: [link]


Szóval ilyen színek lesznek a szőnyegem fehér lesz,a többiben pedig bármilyen dekorötletet vagy ilyesmit elfogadnék!! Ez nagyon fontos lenne! Minden ötletet szívesen várok


2011. febr. 18. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
(nem sikerült a képek belinkelése)
2011. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen =(! Köszönöm hogy szóltál! De amúgy ilyen téglanarancos és világos zöld lenne
2011. febr. 19. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:

terrakottára gondolsz? :D

na amúgy ha linkelnél egy képet esetleg a szobáról, vagy kort nemet, vagy azt h mennyi pénzt szántok rá, hool laktok (ann yi elég h nagy vagy kisváros) vagy valami bővebb információs

a legfontosabb: azt tartsd szem előtt, hogy olyan szobád legyen, amit 2-3 év múlva is szeretni fogsz : lehet, hogy most jó ötletnek tűnik valami, de később idegbajt kaphatsz, hogy mieért ilyen lett.

én nyáron szeretném átalakítani a szobámat, majd lesem a kérdést, milyen ötletk vannak :D

2011. febr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Helló! Én is úgy akarom tervezni a szobát,hogy nagyobb koromban is jó legyen én májusban leszek 12 éves és lány vagyok.Akkor költöztünk ebbe a házba,amikor 7 éves voltam,és így rózsaszín a szoba színe.Egy téglalap alakú szobáról van szó,aminek az egyik sarka le van vágva(oda gondoltam egy tükröt).Ha tudnátok valami jó ötletet írni nagyon megköszönném.
2011. febr. 19. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!