Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen falfestéket használjak...

Milyen falfestéket használjak kisbabám szobájának dekorálásához?

Figyelt kérdés

Szeretnék mintákat felfesteni..


[link]


Ilyesmikre gondolok. Olyan festékre lenne szükségem, ami nem annyira folyik, és erőteljesen fed..tehát nem kell 2x-3x újrahúzni a vonalakat, hogy szép legyen a minta.

Szép élénk színeket szeretnék használni...

Tudnátok ajánlani ilyen festéket?

Köszi előre is! :)


2011. máj. 10. 21:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

:-)

most lett kész a babám szobája! gyönyörű lett (Vuk és társai)

diszperzit színezőpasztáját használtam töményen. Trilak Aquacolor a neve. nem drága, és nagyon jól fed. kb. olyan, mint a tempera. vízben oldódó, hígítható, keverhető.

jó alkotást!

2011. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én kinyomtattam netről letöltött színes rajzfilmfigurákat A4-es papírra, körbevágtam, és tapétaragasztóval felragasztottam. Olyan, mintha a falra lenne festve, csak azt nem tudtam volna ilyen szépen megcsinálni.
2011. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm szépen a tippeket... Én mindenképpen festeni szeretném. Egyébként is szeretek "alkotni" meg azt hiszem megy is valamennyire. :)

Egyébként, ez a festék, amit említettél matt vagy fényes?

2011. máj. 10. 21:47
 4/19 A kérdező kommentje:
Ja, :) még azt elfelejtettem leírni, hogy nem férne rá A4-esre a tervezett rajz... nagyobb méretekre gondoltam, mivel a szoba is aránylag nagy.. :) Tehát ebből a szempontból is a festés a megoldás. De köszönöm azért a tippet, egyáltalán nem rossz ötlet!! :)
2011. máj. 10. 21:49
 5/19 anonim ***** válasza:
Öntapadós falmatrica? Rengeteg féle kapható, gyermekeknek készült mintákkal is.
2011. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2011. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát, itt is van vagy 20db A4-ből kivágott figura a falon.:))

A szinezőpaszta matt, van többféle színben-márkában-árban, 1,5 dl körüli a kisebbik csomagolás, és olyan 5-700 ft/szín.

2011. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Színezőpasztát használj.


Ha tudsz szerezni projektort akkor azzal ki tudod vetíteni a képet a falra és kifested a falon.

2011. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

bocs, tudom, h ez nem igazán válasz, de miért jó, ha konkrétan a falra festitek a képet, miért nem elég, ha kiteszitek egy keretbe, vagy valami más módon?


mondjuk lehet, hogy 10 év múlva már cikin fog kinézni, persze időközben lehet újrafesteni is, csak hát akkor meg eltűnik a műalkotás.


mostanában minden anyukára rájön ez a gyereknek mesefigurát a falra mánia, csak azt nem értem, hogy ez miért jó nektek?


a másik meg, h lehet, h a gyerek egy idő után megunja, vagy betapicskolja a kezével, és koszos lesz. akkor mit csináltok?

2011. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert szeretik a gyerekek. Pénzbe nem igazán kerül, inkább egy kis munkába, amit örömmel csinál az ember, ha örömet okoz vele. 10 év múlva persze hogy ciki lesz, de addig úgyis újra kell festeni.
2011. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!