Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rövid, velős, jól illő szöveg...

Rövid, velős, jól illő szöveg a falamra?

Figyelt kérdés
Tehát gyurmaragasztóval feltettem több, mint 100 képet ilyen kollázsszerűen a falamra, középre szeretnék valami vidám, velős jól illő szöveget. Ilyeneken gondolkoztam, mint Viva la Vida (éljen az élet- coldplay szám), Pictures of you, pictures of me hang up on your wall for the world to see (Last goodnight szám, nagyon illene ide az egész szöveg, csak nagyon hosszú)...
2011. febr. 20. 11:23
 1/4 anonim válasza:
40%
Fuck You!!
2011. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Kill 'Em All
2011. febr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

when you've got nothong to lose, you've got it all.

it's not my fault that i was born awesome :D

i'm not weird. i'm limited edition.


vagy valami neked tetsző latin mondás. én azokat szeretem, sok bölcsesség van bennük.

pl az egyik nagy kedvenc: ad astra per aspera.


de ha ennyire szereted a jó zenéket, akkor abban biztos találsz valami használhatót. mondjuk magyar alterből is lehet idézni, vagy underground rap szövegekben is van velős duma.

rajtad áll, h mi jön be.

2011. febr. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősnek van vagy 2~300 fényképe 0--19 éves koráig. Ezeket összeollózta,és a fényképekkel van "kiírva" a szobája falára 60 cm-s "betűkkel",hogy : NORMÁÁLIS ???
2011. febr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!