Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szín illene a falamra?

Descence kérdése:

Milyen szín illene a falamra?

Figyelt kérdés

Tudom, van már 1000 ilyen kérdés, de nem tudok mit, kitalálni.


Szóval. Szeretném a szobám falait lefesteni, csak azt nem tudom, hogy milyen színre. Az összes bútorom, és a parketta is fenyő színű. Szerintetek ilyen berendezéshez melyik színek passzolnának??


És még valami: Szeretnék a monitorom mögötti falra tenni valamit, de nem tudom hogy mit. Elég nagy felületről van szó, amit szinte a nap minden percében látok.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 28. 11:48
 1/3 Hungy ***** válasza:

Ha végigolvastad az ezzel kapcsolatos kommenteket, biztosan láttad már ezt:

[link]

Itt csak külsős látványtervek vannak, de csinálnak belsőt is, méghozzá úgy, hogy elküldöd a címükre a szóban forgó szoba fényképét, és egy linket kapsz vissza, ahol saját magad variálhatod a színeket, sőt, mintákat, vagy tapétát, esetleg posztereket is tehetsz rá, és rögtön látod a saját szobád fényképén, hogy nézne ki úgy a szoba.

Igen, tudom, hogy mindig őket ajánlom, de mi nagyon meg voltunk elégedve velük, ügyes fiatal gyerekek. Az egész lakást ezzel a módszerrel rendeztük be, és gyönyörű lett.

2011. okt. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd bővebben is? Nem igazán igazodok el az oldalon :S
2011. okt. 28. 12:20
 3/3 Hungy ***** válasza:

Azon az oldalon most úgy van a cucc, hogy megnyitsz egy házat úgy, hogy rákattintasz. A bal oldalon ekkor a megváltoztatható elemek felsorolása jelenik meg. Például lecserélheted a tetőt, más színűre festheted a falat, kicserélheted a nyílászárókat, satöbbi.

Egy belső látványtervnél úgy működik mindez, hogy elküldöd nekik a szoba fotóját erre a címre: info@epitesiportal.hu

Ők azt szanaszét szerkesztik, és visszaküldik úgy, hogy egy ugyanilyen felületen a saját szobádat látod. És a bal oldali sávban kiválaszhatod, hogy a falat, vagy a padlót, vagy mit szeretnél szerkeszteni. Ha a falat, akkor kiadja a választható színeket, vagy mintákat, esetleg tapétákat, vagy bármi olyasmit, amit előre megbeszéltetek, és szeretnéd, hogy benne legyen.

De ha felveszed velük a kapcsolatot, biztosan jobban el tudják magyarázni, mint én. Nagyon jó fejek voltak velünk, nem hiszem, hogy azóta megváltoztak volna. :)

2011. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!